Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Rüya Gibi :)

bahadirusta link' Alıntı:
arabaları sürerek getirseler birgünde burda olurlar aslında dizellerde bilemedin iki günde gelir..
hem kel hem fodullarda aman pardon 115 hpler de 3 günde gelir :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=bahadirusta link=topic=927.msg18438#msg18438 date=1300824780]
arabaları sürerek getirseler birgünde burda olurlar aslında dizellerde bilemedin iki günde gelir..
[/quote]
:) akın hocam keyifler yerinde maşallah bu akşam  general_Dancing

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
rica ederim, bu arada dikkatinizi çekmiştir gemiler italyadan yüklenmiyor. ben şahsen öyle sanıyordum 1-2 günde gelir diyordum. gemiler ta almanya polonya kuzey denizinden yola çıkıyor. ingiltere altından geçip ispanya portekiz dolanıp cebelitarıktan geçiyor. gelmesi epey uzun sürüyor. ben dün satıcımın ekranına bakarken 17 marta gelen geminin yanlış görmediysen 24 şubatta fana çıktığını gördüm yaklaşık 20 gün sürüyor sanırım gemi

banada bayiim bugün gemi adını verirken venezıela dan yüklendiğini belirtti ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=927.msg18436#msg18436 date=1300824590]
rica ederim, bu arada dikkatinizi çekmiştir gemiler italyadan yüklenmiyor. ben şahsen öyle sanıyordum 1-2 günde gelir diyordum. gemiler ta almanya polonya kuzey denizinden yola çıkıyor. ingiltere altından geçip ispanya portekiz dolanıp cebelitarıktan geçiyor. gelmesi epey uzun sürüyor. ben dün satıcımın ekranına bakarken 17 marta gelen geminin yanlış görmediysen 24 şubatta fana çıktığını gördüm yaklaşık 20 gün sürüyor sanırım gemi

banada bayiim bugün gemi adını verirken venezıela dan yüklendiğini belirtti ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama
[/quote]
valencia demiş olmasın? ispanya yani. orda üretim varsa olabilir belki ama  nerelerde üretiliyor bu astrala? almanya, polonya, başka?

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=akcaylıastra link=topic=927.msg18485#msg18485 date=1300826388]
[quote author=hllb link=topic=927.msg18436#msg18436 date=1300824590]

[/quote]
valencia demiş olmasın? ispanya yani. orda üretim varsa olabilir belki ama  nerelerde üretiliyor bu astrala? almanya, polonya, başka?
[/quote]
evet ben yanlış yazmış olabilirim valencıa  haklısınız

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[/quote]
ya akın bey sizinle keşke aynı ilde olsaydık çok isterdim gerçekten izmire taşındırcaksınız beni sonunda.. :D

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

valla ozaman parayı bir an önce almak için midir bana 30 unda araç burda dediler.

zaten beklemeye karar vermiştim aracı görmeden incelemeden parayı vermeyecem

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=927.msg18477#msg18477 date=1300826162]
[/quote]
ya akın bey sizinle keşke aynı ilde olsaydık çok isterdim gerçekten izmire taşındırcaksınız beni sonunda.. :D
[/quote]
gel gel bekelrim :) şu iki günlük yalan dünyada güler eğleniriz :)

eserez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Herkese merhaba siteye yeni üye oldum. Kendime en uygun konu başlığı burası sanırım gerçi 'Astra J'sine ne zaman kavuşacağını bilemeyenler' konu başlığı bana daha uygun düşerdi. Mesele bana biraz entresan geldiği için sizinle paylaşmak istedim. Ben Suudi Arabistan'da çalışmaktayım. Bu sebeple her altı ayda bir iki haftalığına Türkiye'ye izin için gelmekteyim. Bu arada doğuma büyüme İzmirliyim. En son Şubat ayında izne geldim ve bir Astra J almaya karar verdim. Her nekadar yurtdışında olsam da eşim ve çocuklar tüm yazı İzmir'de geçiriyorlar. Bir araba alırsak iyi olur dedik ve bayiiiye gittim. 1.4T Cosmo+CD500+Sunroof Metro Mavi Astra J siparişini ve kaporayı aldılar. Haziran ayında tekrar Türkiye'de olacağımı geldiğimde arabanın da hazır olması gerektiğini söyledim. Tamam denildi. Daha sonra Arabistan'a döndüm. 10 gün sonra dediler ki metro mavi siparişini Opel fabrikası kabul etmedi. Ben de istediğim renk olursa iyi olacağını sonuçta pek de az olmayan bir meblağ ödeyeceğimi fakat diğer olası renkler konusunda da görüşebileceğimi ilettim. Genel Müdür ile bu konuda görüşeceklerini ve sonucu ileteceklerini söylediler. Siparişin üzerinden tam 2 ay geçti hala ortada birşey yok. Merak ediyorum 2 ay daha hiç sormasam ne olacak. Bilmiyorum sizler ne dersiniz ama bana biraz garip geliyor. Belki de bayiilerin paraya ihtiyacı olmayabilir ama müşteriye olan sorumluluk anlayışları hakikatten entresan. Bu konuda benzer tecrübeleri olan arkadaşların görüşlerini almak isterim. Belki de bu garipliği yaşayan tek ben değilimdir.
Bu arada arabasını bekleyen veya alan herkese iyi günlerde, kazasız belasız kullanmalarını temenni ederim.