aux problemi

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr
Aracim Astra sedan 1.4 sport donanim. Samsung galaxy note 2 yi usb yolu ile tanitamadim ve aux kablosu ile baglamayi denedim ama o da olmadi. Bu telefonu CD 400  e tanitabilmenin bir yolu varm midir? Yardimlariniz icin tesekkurler.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: aux problemi

alpdeger link' Alıntı:
Aracim Astra sedan 1.4 sport donanim. Samsung galaxy note 2 yi usb yolu ile tanitamadim ve aux kablosu ile baglamayi denedim ama o da olmadi. Bu telefonu CD 400  e tanitabilmenin bir yolu varm midir? Yardimlariniz icin tesekkurler.

Tanıtmaktan kasıt cep telefonunuzu araca bağlayıp görüşme yapmak ise bunu bluetooth üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi aracınızı alırken ekstra ücret ödeyip stil paket satın aldıysanız.
Eğer tanıtmaktan kastınız usb ile telefonu bağlayıp telefon içeriğindeki müzikleri dinlemek yada görüşme yapmaksa böyle bir olanağınız maalesef yok.
Telefonunuzu usb kablosu ile araca bağladığınızda sadece şarj edebilirsiniz. şarj dışında başka hiçbir özellik kullanılamaz.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Gorusme yapmak degil niyetim. Sadece tlf daki muzikleri dinleyebilmek istiyorum. Ayrica telefon usb den sarj olmuyor. Baska telefonlari da deneyeyim bakalim sonuc ne olacak.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

usb girişinden ipod bağlanıp aracın müzik sisteminden her türlü kumanda edebiliyorsunuz. onun dışında telefonu kulaklık girişinden bağlarsanız (ki sanırım sizin de kastınız bu) müzikleri dinlersiniz ama şarkı seçimi vs işlemleri telefondan yapmanız gerekir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
Gorusme yapmak degil niyetim. Sadece tlf daki muzikleri dinleyebilmek istiyorum. Ayrica telefon usb den sarj olmuyor. Baska telefonlari da deneyeyim bakalim sonuc ne olacak.

Android işletim sistemli telefonlarda Usb bağlantısı ile sadece şarj özelliği çalışıyor.
Bende de galaxy s3 var ve usb üzerinden araca bağladığımda sadece telefonu şarj edebiliyorum.
Müzikleri dinlemek isterseniz aux kablosuyla bağlamanız gerekli ve Halil abinin de söylediği gibi şarkı değişimlerini telefondan gerçekleştirmeniz gerekir.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Iste ben de bubu diyorum. Note 2 usb den sarj olmuyor. Altin uclu aux kablo aldim ama onunla bagladigimda da sonuc alamadim. Bir turlu muzik dinlemeye muvafik olamadim. Usb den baglayinca telefon harici cihaz olarak baglandi diyor ama cd 400 twlefonu gormuyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
Iste ben de bubu diyorum. Note 2 usb den sarj olmuyor. Altin uclu aux kablo aldim ama onunla bagladigimda da sonuc alamadim. Bir turlu muzik dinlemeye muvafik olamadim. Usb den baglayinca telefon harici cihaz olarak baglandi diyor ama cd 400 twlefonu gormuyor.

Usb'den bağladığımda bende de Cd400 telefonu görmüyor ve desteklenen içerik bulunamadı tarzında bir uyarı veriyor.
Ama uyarı vermesine rağmen bağladığım anda başka hiçbir işlem yapmadan şarj etmeye başlıyor.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Hafta sonu servise bir gotureyim bakalim ne diyecekler. Yardimlar icin tesekkurler.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

manisalı link' Alıntı:
usb 'ye flash bellek takılıp müzik dinlenmiyomu  ???

USB flash disk ile ilgili bir problem yok. Sorun, sadece Samsung Galaxy Note 2 de kayıtlı olan müzikleri dinleyememek.