Bagaj aydınlatması modifiye

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj aydınlatması modifiye

mrt54 link' Alıntı:
Teşekkürler Kardeşim  Ankaradan Baki Bey Yardımcı Oldu Allah Razı Olsun Bugün Göndericek...

Kardeşim Sen Led Olayını Yapıcakmısın ızgaranın oraya ben yapmamayı düşünüyorum biraz fazla mı olu acaba ya da daha mı iyi olur benim çirt bölüm ya orasıda mı aydınlanır ?
Murat bagajin kapandigi alttaki plastik parcayi sokerken dikkat kopcasi kiriliyor.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

BÜLENT link' Alıntı:
Murat bagajin kapandigi alttaki plastik parcayi sokerken dikkat kopcasi kiriliyor.

Eyvallah Abi Uyardığın çok İyi Oldu Müthiş Becerim Vardır Kırma Koparma Konusunda Led Konusu Kapanmıştır Benim İçin :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Teşekkürler Kardeşim  Ankaradan Baki Bey Yardımcı Oldu Allah Razı Olsun Bugün Göndericek...

Kardeşim Sen Led Olayını Yapıcakmısın ızgaranın oraya ben yapmamayı düşünüyorum biraz fazla mı olu acaba ya da daha mı iyi olur benim çirt bölüm ya orasıda mı aydınlanır ?

Valla şimdilik öyle bir düşüncem yok

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Arkadaşlar Bagaj Aydınlatmam Tamamdır Bu ևalışmada bana ևok Büyük Destekleri Olan Baki Beye ևok Teşekkür Eederim.
Konuyu Açan ֜yemizede Kocaman Bir  thnxx

Havanın Kararmasını Bekliyorum İç aydınlatma plaka ve bagaj çalışmalarımın Hepsini Paylaşacağım

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Arkadaşlar Bagaj Aydınlatmam Tamamdır Bu ևalışmada bana ևok Büyük Destekleri Olan Baki Beye ևok Teşekkür Eederim.

Havanın Kararmasını Bekliyorum İç aydınlatma plaka ve bagaj çalışmalarımın Hepsini Paylaşacağım

Hadi hayirli olsun,fotolari bekliyoruz

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel olmuş elinize sağlık. bunların hepsini uygulayacağım kısmetse :)

engin_gney

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende bu uygulama dan yapmak istiyorum. Ancak ilçede yaşadığımdan dolayi lambayi bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaş varsa lamba alıp gönderebilcek. Ücreti havale yapsam.. Teşekkürler..

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engin_gney link' Alıntı:
Arkadaşlar bende bu uygulama dan yapmak istiyorum. Ancak ilçede yaşadığımdan dolayi lambayi bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaş varsa lamba alıp gönderebilcek. ֜creti havale yapsam.. Teşekkürler..

Ben göndermek isterim ama Malatya'da ikamet ettiğim için buradaki yetkili servise de parça yaklaşık  1 haftada geliyor, bir de buradan size gelmesi 2 haftayı bulur :(

İst. ya da Ankara gibi merkezi yerlerde ikamet eden arkadaşlar size yardımcı olacaklardır umarım. şayet olmazsa bana özelden ulaşın, beklerim derseniz servisle görüşüp getirteyim ve göndereyim.

engin_gney

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Ben göndermek isterim ama Malatya'da ikamet ettiğim için buradaki yetkili servise de parça yaklaşık  1 haftada geliyor, bir de buradan size gelmesi 2 haftayı bulur :(

İst. ya da Ankara gibi merkezi yerlerde ikamet eden arkadaşlar size yardımcı olacaklardır umarım. şayet olmazsa bana özelden ulaşın, beklerim derseniz servisle görüşüp getirteyim ve göndereyim.

Teşekkürler.. bakalım 1- 2 gün bekleyelim.. ses çıkmazsa size söylerim. Ne kadar sürse de beklerim....

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:

Murat'ım sen o kadar uğraş sonra sat olacak iş mi bu şimdi ne kadar emek harcamışın halbuki