Topkapı Odak Servisi'nde bir araba nasıl baştan yaratılır.. (Resimler Eklendi)

iakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Topkapı Odak Servisi'nde bir araba nasıl baştan yaratılır.. (Resimler Eklendi)

Ben aracımı odak harici bir bayiden aldım ama buradaki referansları okuyunca açıkçası ilk bakım için, aldığım bayinin servisi yerine odak'ı tercih etmeliyim diye düşünüyorum. Ancak bu aşamada aracın garantisi vb konularda bir sorun oluşurmu merak ediyorum? Beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Topkapı Odak Servisi'nde bir araba nasıl baştan yaratılır.. (Resimler Eklendi)

iakgul link' Alıntı:
Ben aracımı odak harici bir bayiden aldım ama buradaki referansları okuyunca açıkçası ilk bakım için, aldığım bayinin servisi yerine odak'ı tercih etmeliyim diye düşünüyorum. Ancak bu aşamada aracın garantisi vb konularda bir sorun oluşurmu merak ediyorum? Beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim.

Aracınızın ilk bakımını Odak'ta yaptırabilirsiniz.

Garanti konusunda bir problem teşkil etmez.

Bu gibi durumlarda garantinin devam etmesi için geçerli olan tek şart, bakımı yetkili bir servisin yapması.

Hangi servisin yapacağı sizin tercihinize bırakılmış.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iakgul link' Alıntı:
siteden haberderler opelsizasla.com adresinden yönlendirdiler diyebilirsiniz
Topkapı'da Tarık bey var servis sorumlusu
ben de ilk bakım dışında odağa bıraktım aracımı, ben söylememe rağmen birkaç sıkıntıyı
telefonla arayıp garanti kapsamından değiştirebileceklerini söyledilerİ zaten bu ne kadar ilgili
olduklarının bir kanıtı oldu benim için

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemen her gün görüyorum arabanızı. Çok temiz on numara bir astra.

Aynı altı led i ilk fırsatta yaptıracağım.

Bende benzer çıtırtılardan son derece şikayetçiyim. Özellikle tavandaki düğmelerin ordan, emniyet kemeri kapaklarından ve göstergeden gelen sesler çok feci. İnşallah odak bunlara sizdeki gibi çözüm bulur.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Hemen her gün görüyorum arabanızı. Çok temiz on numara bir astra.

Aynı altı led i ilk fırsatta yaptıracağım.

Bende benzer çıtırtılardan son derece şikayetçiyim. Özellikle tavandaki düğmelerin ordan, emniyet kemeri kapaklarından ve göstergeden gelen sesler çok feci. İnşallah odak bunlara sizdeki gibi çözüm bulur.

Çok teşekkür ederim.. Size naçizane tavsiyem, aracınızla kavga etmeye başlamadan önce götürün Odak'a, dertlerinize derman olsun.. =)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnşallah :)))

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamına göre muamele var demekki. Dünyanin parasini verdim. Bir tanesi dahi çözemediler. Yaziklar olsun