Topkapı Odak Servisi'nde bir araba nasıl baştan yaratılır.. (Resimler Eklendi)

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Topkapı Odak Servisi'nde bir araba nasıl baştan yaratılır..

sn.eRg

okadar güzel anlatmışsınızki ağzımın suyu aktı resmen

bende araç içi seslerden şikayetçiyim sırf onları yaptrımak için bile gidebilirim topkapıya

benim merak ettiğim şey yardımcı aydınlatmalar mümkünse bir kaç foto paylaşırmısınız.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
sn.eRg

okadar güzel anlatmışsınızki ağzımın suyu aktı resmen

bende araç içi seslerden şikayetçiyim sırf onları yaptrımak için bile gidebilirim topkapıya

benim merak ettiğim şey yardımcı aydınlatmalar mümkünse bir kaç foto paylaşırmısınız.

Aslında benim de ağzımın suyunun akmasından sebep böyle yazdım  :D  Ben o kadar dertliydim ki bu seslerden, mutsuzluğum içime işlemişti resmen  ;D Ben gerçekten çok memnun kaldım, umarım zamanla yeniden hortlamaz bu sesler. Aydınlatmayla ilgili resimleri de koyacağım bugün. Dün çektim ama güzel çıkmamıştı..

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben araç içi sesten dolayı kesin gidicem

randevu almaya gerek var mı? bir de uzun sürer mi acaba sadece araç içi seslerin giderilmesi

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:

randevu almaya gerek var mı? bir de uzun sürer mi acaba sadece araç içi seslerin giderilmesi

Sesine göre değişir tabi  :D Ben daha önce de 3-4 ses şikayetinden dolayı bırkamıştım servise, sabah bıraktım akşam aldım aracı. Ama aydınlatma olayına fln girerseniz işler uzuyor, 1 gün kalabilir. Bence siz sabah erken saate alın randevunuzu, durumunuzu da belirtin tahmini bir şeyler söylerler. Foruma üye olduğunuzu da belirtin, indirim yapılıyor işlemlerde. Ben %25 gibi bir indirim aldım. Diğer arkadaşları bilmiyorum ama danışman olarak Tarık bey'le çalışmak istediğinizi de söylemenizi tavsiye ederim. Hatta telefon açtığınızda kendisiyle de görüşün, tahmini bir zaman söyleyebilir belki size

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
[quote author=esad J link=topic=2952.msg64509#msg64509 date=1322917913]

Sesine göre değişir tabi  :D Ben daha önce de 3-4 ses şikayetinden dolayı bırkamıştım servise, sabah bıraktım akşam aldım aracı. Ama aydınlatma olayına fln girerseniz işler uzuyor, 1 gün kalabilir. Bence siz sabah erken saate alın randevunuzu, durumunuzu da belirtin tahmini bir şeyler söylerler. Foruma üye olduğunuzu da belirtin, indirim yapılıyor işlemlerde. Ben %25 gibi bir indirim aldım. Diğer arkadaşları bilmiyorum ama danışman olarak Tarık bey'le çalışmak istediğinizi de söylemenizi tavsiye ederim. Hatta telefon açtığınızda kendisiyle de görüşün, tahmini bir zaman söyleyebilir belki size
[/quote]

ehehe

paramı alıyorlar ya?

seslerin giderilmesi için paramı veriyoruz bir de ?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plaka lambalarını değiştirkden sonra bir arıza lambası yaktımı acaba aracınız birde aynı altı ledle plaka aydınlatmasının fotolarını paylaşabilirmisiniz bende yaptırmayı düşünüyorum da. Bir şey daha soracağım ayna altı ledler her zaman yanıyormu yoksa farlar yanınca falanmı yanıyor?

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
[quote author=eRg link=topic=2952.msg64511#msg64511 date=1322918388]
[quote author=esad J link=topic=2952.msg64509#msg64509 date=1322917913]

[/quote]

ehehe

paramı alıyorlar ya?

seslerin giderilmesi için paramı veriyoruz bir de ?
[/quote]

Yok onu garantiden yapıyorlar, ben aydınlatma için birşeyler yaptırmak isterseniz diye verdim o bilgiyi..  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3- Dönüş esnasında yanan farlar sarı renkteydi, araçta AFL olduğu için normal farların beyaz, dönüş farlarının sarı oluşu pek hoşuma gitmiyordu, değiştirilmesini istedim: Beyaz renk far kullanan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, gayet güzel duruyor.

Bu uygulamayı forumumuzda yaptıran ilk araç sahibi yanılmıyorsam sizsiniz. Yada yaptıran arkadaşlar varsa bile paylaşımda bulunmadılar. Bu işlemin maliyetini ve

resimlerini (yanar haldeyken) rica etsem bizlerle paylaşabilir misiniz? Yaptırmayı düşündüğüm bir uygulamaydı eminim bana ve birçok arkadaşımıza yol

gösterecektir. Bu güzel paylaşımınız için benden size +1  thnxx

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
plaka lambalarını değiştirkden sonra bir arıza lambası yaktımı acaba aracınız birde aynı altı ledle plaka aydınlatmasının fotolarını paylaşabilirmisiniz bende yaptırmayı düşünüyorum da. Bir şey daha soracağım ayna altı ledler her zaman yanıyormu yoksa farlar yanınca falanmı yanıyor?

Fotolar yolda, hava biraz daha kararsın  çekip paylaşacağım =)
Plakadaki ampüller yerine led taktırdığınız zaman hata uyarısı veriyor, vermemesi için sanırım tamponu söküp arka tarafına fazladan bir direnç bağlamaları gerekiyor, ancak direnç çok fazla ısınıyormuş. Olası bir yanma durumunda çok uğraşırsınız. ben onun yerine beyaz ampül taktırdım, gayet de şık durdu.

Yan ayna altı led uygulamasında ise aynanın alt kısmını delip ledi takıyorlar ve iç aydınlatmaya bağlıyorlar. İç aydınlatma yandığında yanıyor.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
3- Dönüş esnasında yanan farlar sarı renkteydi, araçta AFL olduğu için normal farların beyaz, dönüş farlarının sarı oluşu pek hoşuma gitmiyordu, değiştirilmesini istedim: Beyaz renk far kullanan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, gayet güzel duruyor.

Bu uygulamayı forumumuzda yaptıran ilk araç sahibi yanılmıyorsam sizsiniz. Yada yaptıran arkadaşlar varsa bile paylaşımda bulunmadılar. Bu işlemin maliyetini ve

resimlerini (yanar haldeyken) rica etsem bizlerle paylaşabilir misiniz? Yaptırmayı düşündüğüm bir uygulamaydı eminim bana ve birçok arkadaşımıza yol

gösterecektir. Bu güzel paylaşımınız için benden size +1  thnxx

ևok teşekkür ederim, resimleri çektikten sonra aydınlatma başlığı altında konu açıp orada paylaşmış olacağım.. Bir de sanırım var başka yaptıran da, ben araç resimlerinden birinde görmüştüm..