Bass-Anfi Önerisi Ve UYUM!!

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki abilerim ben gto 301.1 de besleyebilirmiyim bass ve oval kolonları yoksa 601.1 de olabilirmi??

Vectra GLS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gto 301.1 ve gto 601.1 bu anfiler mono anfi sadece subwoofer bağlanır
oval hoparlörleri ayrı anfi ile besliceksek sorun yok ama bence gereksiz sana gto75.4 gibi 4 kanal anfi lazım jbl olur harward,jameson, markada senin mütcene göre değişir

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VR3 Virtual Reality Sound Labs 1000Watt 4.1 Channel olur mu yani iyi bass ses verdirirmi yada jamesonun 1500 watt 1400 wat anfisi??

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki beslediğin ürünlerin markası ne?? ayrıca bir dükkan bana dediki eğer dedi 85 likleri takmazsan onun yerine bir tane tiz bağlarsın dedi o sana yeter dedi bu doğrumu öyle güzel olurmu??

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harward boschmann ws bu tür markalara gerek yok alıpda verim alacağın en iyi orta yollu sistemi yazdım sana daha ucuza kaçarak sistemi anca bozarsın kalite ve ses olarak yoksun olur.

hertz dsk 165
hertz ep4 amfi
hertz es 300d yada 380 d ama tek bobin 4 ohm olanından bak.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harward boschmann ws bu tür markalara gerek yok alıpda verim alacağın en iyi orta yollu sistemi yazdım sana daha ucuza kaçarak sistemi anca bozarsın kalite ve ses olarak yoksun olur.

hertz dsk 165
hertz ep4 amfi
hertz es 300d yada 380 d ama tek bobin 4 ohm olanından bak.

düzeltme ihtiyacı duydun sonu d il biten sublar çift bobin olup ister 4ohm yada istersen 2ohm a kadar düşerebilirsiniz ;) tek bobin serileri es300 yad es380 diye geçer

ayrıca siteden bir arkadaşımıza yeni bir sistem sipariş ettik bütçe olarak 900 tl peşine iş bitti sistem

hertz esk165 comp 2 takım 100w rms
hertz es300d sub 1 adet 350w rms
sm h500 anfi 1 adet 5 çıkış olup 2ohm 4x130w + 1x500w - 4ohm 4x90w + 1x300w 'dır

alternatif olarak yazdım sistem rms değerlerianfiyi sımayacak şekilde uyumlu

Son düzenleme:

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur teşekkürler düzeltmen için sonu d olmayandan alıcak işde 4 kanal ampli kullanıcaksa yada 2+2 de alıp 4 ohm sürebilir

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ben bir bass alsam anfisiz çalıştırsam teybin çıkışına bağlasam nasıl olur yada olurmu bass versin yeteri kadar yeter tesisat gibi bas istemiyorum ama yinede olsun düzgün bişiler daha önce den teybimde 2 tane 6955 vardı ve ben bunları iptal edip bir tane bas koyiim diorum sizin bass önerileriniiz varmı acaba??

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ben bir bass alsam anfisiz çalıştırsam teybin çıkışına bağlasam nasıl olur yada olurmu bass versin yeteri kadar yeter tesisat gibi bas istemiyorum ama yinede olsun düzgün bişiler daha önce den teybimde 2 tane 6955 vardı ve ben bunları iptal edip bir tane bas koyiim diorum sizin bass önerileriniiz varmı acaba??

İmkansızı istiyorsun :D