BMW kazali Türkiyede kaca yapilabilir.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan senin o dedigin burdada oluyor hemde hepsi ama iste amasi var ..yoksa oldugu gibi bin git Türkiyeye ordan ara sigortayi kaza yaptim de fotolari gönder Türkiyede 3000 e yaptir:) sonra ustayla anlas 5000 liralik fatura al:) almanyaya dönünce de 2000 lira farki ni al koy cebine:):(
hatta arabanin tamirde kaldigi günlerin parasini bile aliyosun. sonra üye oldugum adac kulübünü ariyor arabam kazadan dolayi tamirde diyosun onlar sana araban yapilana kadar kiralik arac veriyorlar:) bunlarin hepsi parasiz.... olmaz yapamam o yüzden olayin o boyutunu hic düsünmüyorum:D
sonra cikar biryerlerden diye düsünenlerdenim.
ne diyosun yani simdi:D 10 yildir ayni sigorta sirketindeyim yillik, ev araba ve özel sigorta vs.vs 1500euro ödüyorum sigortaya hic bir masrafim da olmadi..hak etmismiyimdir:D

beim dediğimde üç kağıt değilki :) kasko zaten bana her sene iki parça boya hakkı veriyor sormuyor yani indirimimide etkilemiyor.. o iki parça boya hakkımdan önle arka tamponu aradan çaıkartırım bedavaya onu dedim yoksa üç kağıtlık bir olay değil :D bir sigortada hafif olursa bir şeyler olur oda hiç çıkar diye düşünmem yıllardır sigorta ile uğraşmıyım diye ufak tefek kazaları hep cepden verdim bir kerede onlar bana versinler ne olucak :D :D gerisini zaten cepden verirdim :D

hakın varsa kaskondanki vardır eminim her sene iki üç parça hak veriyorlar indiriminde bozulmuyor o hakkı kullanarak sende orda iki üç parçayı aradan çıkartabilirsin :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beim dediğimde üç kağıt değilki :) kasko zaten bana her sene iki parça boya hakkı veriyor sormuyor yani indirimimide etkilemiyor.. o iki parça boya hakkımdan önle arka tamponu aradan çaıkartırım bedavaya onu dedim yoksa üç kağıtlık bir olay değil :D bir sigortada hafif olursa bir şeyler olur oda hiç çıkar diye düşünmem yıllardır sigorta ile uğraşmıyım diye ufak tefek kazaları hep cepden verdim bir kerede onlar bana versinler ne olucak :D :D gerisini zaten cepden verirdim :D

hakın varsa kaskondanki vardır eminim her sene iki üç parça hak veriyorlar indiriminde bozulmuyor o hakkı kullanarak sende orda iki üç parçayı aradan çıkartabilirsin :D
ya üc kayitlik degil tabide hani kazayi ben yapmadim ya o boyuttan baktim olaya.yani tamamen duygusal:D ama dogrusun olan hakkini neden kullanmayasin ki.
önce bir arabaya bakalim kismet olursa alalim detaylara sonra gireriz:D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar az önce aradim sol ön takimda da biraz hasar varmis kiymetsiz 150 euroluk falan dedi satici fardada catlama varmis ne cikacagi belli degil diger yerleride resim de görüldügü gibi 14,600 den asagi vermiyor 17 ye gibi malolacak toplamda.velhasil kelam.saglamini aramaya devam:)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hayırlısı olsun abi, kısmet değilmiş demekki, sağlamını bulursun umarım:D

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaynverfer fahrwerk kaputtt XD bana kalsa bin liraya yaptırırım camurlugu kapıyı aynı renk çıkma değiştiririm

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun abi, kısmet değilmiş demekki, sağlamını bulursun umarım:D
saglamiyla bu arabanin bana maliyeti arasinda 3.000 euro gibi bir frk var.zaten bu araba ucuza mal olur gözüyle bakarak almayi düsünmüstüm Cagri yoksa gözüm 5.30 i de:D yani 523 maceramda bitti:D

şaynverfer fahrwerk kaputtt XD bana kalsa bin liraya yaptırırım camurlugu kapıyı aynı renk çıkma değiştiririm

scheinwerfer,idare eder:). gerisi baya basarili:)
yav bilmiyorumki semeriyle seksene mal olur diye korkuyorum söküldükce birseyler cikarsa al basina bela ..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlamıyla arasında 3 bin euro fark varsa hiç değmez..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah abi bosver sen kafana takmana degmes soyle 530 mpack yada 525 mpack bulursun sen 17 18 e :D

aramaya devam

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslinda ortalama 21.22 bin den basliyordu dün aksam tesadifen gördüm 19 ile 21 bin arasida alinabilir ama o fiyatlara cikinca 523 den vazgecerim Hakan.:)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah abi bosver sen kafana takmana degmes soyle 530 mpack yada 525 mpack bulursun sen 17 18 e :D

aramaya devam
aynen Özgür aramaya devam 2007 sonrasi makyajli kasa istiyorum 17-18 yok ki:) hic olmadi normal alip sonradan orjinal m paket kiti taktiririm:)