BMW kazali Türkiyede kaca yapilabilir.

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok özür dileyerek baslamak istiyorum sakin yanlis anlamayin bir kac örnegin disinda dayin acayip sallamis:)
cam kaldirma motoru servise gidersen ve ordan alip onlara yaptirirsan dogru dayin hakli ama ebayda alip kapi panzidotunu söküp kendin takarsan sudan ucuz cünkü e39 5 lik bmw lerin tüm modellerinde ayni motor var . evet servis isciligi cok pahali ama türkiye sanayisi gibi mümkün degil fakat özel servisler mevcut örnegin benim yasadigim yerde 100.000 nüfuslu en az 15 özel servis ve bir okadarda kücük tamirci var.bütün arabalarin servise kayitli mevzusuna gelince örnegin ben arabayi sifir aldim ve bir daha servise ugramadim disarda özel servise götürdüm nasil bir kaydim olabilirki.kazadada ayni disardan herhangi bir koportacida yaptirirsan kaza kaydinda olmaz.kaportacida boyacida var yahu olurmu öyle sey..bu ilandaki adam sigortayla calisiyor en az 500 tane benzeri hasarli araba satiyor yaptirmadan direk satiyor.yani satici galeri binici degil.serviste yapilirsa tabiki takilan parcalar servis kaydinda görünür ama vidasina varana kadar da degil:D
(((başka yerlere tamir ettirdiğiniz yada kendınızın tamir ettiği anlaşılırsa ağır cezalar ödeyebilirmişsiniz...))) aman Allahim olurmu öyle sey..
yanlis anlamamissindir umarim ama bu konularda fikir edinmek istersen yardim ci olurum.sonra dayin anlatirken hadi be dayi o öyle degil böyle dersin:)

dayin fazla abartmis türkiyede orjinal olanlarda pahali birde bulma sansin az avrupada bulmak daha kolay ben kendi arabami servise bir kere götürdüm (ASTRA H) arizayi bulamadilar türk tamirciye götürdüm siradan biyer deyildi tesadüfmü bilmiyorum adam hemen buldu yapti sorun bitti ve ücreti yariyariya düsüktü http://www.autocentersollenau.at/

bu sene yine gelecek....yeme ulem beni dayı, almanyaya gitmiyoruz diye meydanı boş buldun sallıyosun diycem...bakalım bunları söyleyince ne diyecek :D :)

iyiki yazmışım buaraya..yoksa bende hala dayımın anlattıığı gibi zannedecektim almanyadaki kaporta boya tamir taklavat işlerini :D

sağolun beyler...