BMW kazali Türkiyede kaca yapilabilir.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen Özgür aramaya devam 2007 sonrasi makyajli kasa istiyorum 17-18 yok ki:) hic olmadi normal alip sonradan orjinal m paket kiti taktiririm:)

iste bende bunu diyorum abi turkiyede mpack body ucuz ordan taktirirsin..

ben gecen ararken buldum belcikada 22.300 bmw 525 2008 model 53.000km
normalde almanyada daha ucuz

ama biliyorsunki bunlarin vergileri 520 lerden daha pahali 520 al turkiyede bide mpack bodykit taktir gel keyfim gel :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgür 520 alirsam dizel alirim 177 hp.benzinlide en kücük 523 i bakiyorum ama 530 i bulsam kafama göre.birde su var ben standart bakmiyorum en azindan xenon.navi,deri,pdc,olmasi lazim öyle oluncada fiyat cikiyor..
530i nin yillik vergise 200 euro falan burda belcikada nasil bilmiyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten 5 kasanın giriş sınıfında xenon.navi,deri,pdc yokmu burdakilerde var.. yani burda sıfır bir 5.20d al araba ağzına kadar dolu..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten 5 kasanın giriş sınıfında xenon.navi,deri,pdc yokmu burdakilerde var.. yani burda sıfır bir 5.20d al araba ağzına kadar dolu..

yok hakan normalinde tün ekstralar opsiyonel.Türkiyeye girenler özel olabilir burda baslangic model alirsan dijital klima bile yok birak deriyi xenonu, tabiki arabayi ilk alan ufak tefek farkliliklar istiyor cogunda xenon pdc yada dijital klima var ama direk opsiyonel olarak üstüne koyuyorlar farkini..

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hakan normalinde tün ekstralar opsiyonel.Türkiyeye girenler özel olabilir burda baslangic model alirsan dijital klima bile yok birak deriyi xenonu, tabiki arabayi ilk alan ufak tefek farkliliklar istiyor cogunda xenon pdc yada dijital klima var ama direk opsiyonel olarak üstüne koyuyorlar farkini..

aslında doğaldır buraya bmw benim bildiğiim tek 5.20d ile 5.30d yi yolluyor başkada bir versiyonunu yollatmıyor .. olan varmı var burdada 5.23 falan var onlar tabi galeriler borusan dışı tedarikçiler tarafından getirtilenler..

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada mustafa usta kamil usta organize sanayi şaşmaz ostim yokmuş...mecburen yetkili servise gideceksin.orasıda çok pahalıya mal oluyormuş...sıfır ve 2. el araba ucuz ama servis işçilik ve yedek parça çok pahalıymış...ki özel serviste yokmuş...

dayımdada 5.28 vardı, almanyadan geldi kapının cam kaldırma motoru bozulmuştu, gittik İstanbul maslakta çıkma bi parça takarak yaptırdık...demesine göre almanyada o parçayı Turkiyedekinden en az 3 katı fazlasına takdırtabılırmiş...bütün arabalar servislere kayıtlıymış, kazası varsa bilinirmiş.kopartacı boyacı yokmuş :D olsa zaten bu ılandakı adamda üç beş verip toplayıp binerdi herhalde...kazayı bırakın takılan parçalar yaplan bakımlar bır vıda bıle takılsa kaydında gorunurmuş ve başka yerlere tamir ettirdiğiniz yada kendınızın tamir ettiği anlaşılırsa ağır cezalar ödeyebilirmişsiniz...

dayımın yalancısıyım..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada mustafa usta kamil usta organize sanayi şaşmaz ostim yokmuş...mecburen yetkili servise gideceksin.orasıda çok pahalıya mal oluyormuş...sıfır ve 2. el araba ucuz ama servis işçilik ve yedek parça çok pahalıymış...ki özel serviste yokmuş...

dayımdada 5.28 vardı, almanyadan geldi kapının cam kaldırma motoru bozulmuştu, gittik İstanbul maslakta çıkma bi parça takarak yaptırdık...demesine göre almanyada o parçayı Turkiyedekinden en az 3 katı fazlasına takdırtabılırmiş...bütün arabalar servislere kayıtlıymış, kazası varsa bilinirmiş.kopartacı boyacı yokmuş :D olsa zaten bu ılandakı adamda üç beş verip toplayıp binerdi herhalde...kazayı bırakın takılan parçalar yaplan bakımlar bır vıda bıle takılsa kaydında gorunurmuş ve başka yerlere tamir ettirdiğiniz yada kendınızın tamir ettiği anlaşılırsa ağır cezalar ödeyebilirmişsiniz...

dayımın yalancısıyım..

cok özür dileyerek baslamak istiyorum sakin yanlis anlamayin bir kac örnegin disinda dayin acayip sallamis:)
cam kaldirma motoru servise gidersen ve ordan alip onlara yaptirirsan dogru dayin hakli ama ebayda alip kapi panzidotunu söküp kendin takarsan sudan ucuz cünkü e39 5 lik bmw lerin tüm modellerinde ayni motor var . evet servis isciligi cok pahali ama türkiye sanayisi gibi mümkün degil fakat özel servisler mevcut örnegin benim yasadigim yerde 100.000 nüfuslu en az 15 özel servis ve bir okadarda kücük tamirci var.bütün arabalarin servise kayitli mevzusuna gelince örnegin ben arabayi sifir aldim ve bir daha servise ugramadim disarda özel servise götürdüm nasil bir kaydim olabilirki.kazadada ayni disardan herhangi bir koportacida yaptirirsan kaza kaydinda olmaz.kaportacida boyacida var yahu olurmu öyle sey..bu ilandaki adam sigortayla calisiyor en az 500 tane benzeri hasarli araba satiyor yaptirmadan direk satiyor.yani satici galeri binici degil.serviste yapilirsa tabiki takilan parcalar servis kaydinda görünür ama vidasina varana kadar da degil:D
(((başka yerlere tamir ettirdiğiniz yada kendınızın tamir ettiği anlaşılırsa ağır cezalar ödeyebilirmişsiniz...))) aman Allahim olurmu öyle sey..
yanlis anlamamissindir umarim ama bu konularda fikir edinmek istersen yardim ci olurum.sonra dayin anlatirken hadi be dayi o öyle degil böyle dersin:)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi almadigin daha iyi olmus fiyatdada zaten vergisis yazmislar yüzde kac bilmiyorum sizin orda zaten kurtaracak olsa dedigin gibi polenler yugolar kapardi senden önce türkiyede ugrasacan izinin onla gececek giderken kazali araba bulgarda gümrüklerde kesin sorun yaparlar sen biraz fazla ver temizini al

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dayımın yalancısıyım..
dayin fazla abartmis türkiyede orjinal olanlarda pahali birde bulma sansin az avrupada bulmak daha kolay ben kendi arabami servise bir kere götürdüm (ASTRA H) arizayi bulamadilar türk tamirciye götürdüm siradan biyer deyildi tesadüfmü bilmiyorum adam hemen buldu yapti sorun bitti ve ücreti yariyariya düsüktü http://www.autocentersollenau.at/

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi almadigin daha iyi olmus fiyatdada zaten vergisis yazmislar yüzde kac bilmiyorum sizin orda zaten kurtaracak olsa dedigin gibi polenler yugolar kapardi senden önce türkiyede ugrasacan izinin onla gececek giderken kazali araba bulgarda gümrüklerde kesin sorun yaparlar sen biraz fazla ver temizini al

evet mehmet öyle yapacagim aramaya devam:)