cam filmi.

ykpcftc

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim insanımızın cezası yok mantığı, trafik ekibinin onu görmesi ve göz yummasından ibaret maalesef : )
Komşum öyle dedi, geçen arkadaşa yazmamışlar, çevirdiler bi tek filme bişey demediler, o değilde Sakaryalı avukat dava açmış yasa değişmiş artık serbestmiş..... En güzeli sonuncusu, okumuş cehaleti, Allahım sen evimizden barkımızdan koru :D

evet haklısınız bir ara haberlere çıktı bu konu...yasak kalktı müjdeli haber diye falan ... ama yasak kalkmadı ... medya işi sulandırdı... yasa aynen duruyo.. bunu şuna benzete bilir siniz... hersene polislere 10 nisan da yüzde 20 falan zam geldi yok bilmem emeklilik maaşlarına iyileştirme gibi aslı astarı olmayan haberler türüyor kasıtlı şekilde.. ama ortada hiçbirşey yok ... hatta yasak kalktı olayını belkide devlet bilerek ajanslara servis edip ceza parası toplama çalışmıştır.. bu devletten ben şahsen beklerim...

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onda da TÜV'ün izin verdiği bir değer var diye biliyorum, bir arkadaşım arabasına renkli cam taktırmadan evvel araştırma yapmıştı, camların koyuluğu için % 30'a kadar olan karartmaya izin veriliyormuş, emin olmak ve paranın boşa gitmemesi için iyi bir araştırma yapmakta fayda var.

tabıkı abıcım ama %30 bır deger normal cam fılmının bıle 3 numarasına denk gelıyor sonucta ve o kadar para verdıkten sonra boyle renklı taktırmak daha mantıklı bence

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda tamamen polisin insafına kalmışsınız... Ben yaptırmayı çok istememe rağmen yaptırmadım arka camlar kendisinden böyle hafif bir yeşil tona sahip anlayamadım :) Yaptırmıycam sadece arka taraflarada film çektirmem diye düşünüyorum... Bizim oradaki filmciye bakıyorum her gün en az 3 arbaa yapıyor sokağımdaki 50 arabadan 20 si filmli... kimisi zifiri karanlık ama sırf dışarıdan güzel görünecek diye de gidip aman polis çevircek ceza yazcak mı diye aracıma keyifsiz binmek istemem.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 de bir yazim vardi konuya olk mesajim. Cam filmi yaptirmak istedigimi yazmisim. Simdi aman diyorum sakin ha. Rezistanslar sonra aracin gece gorusu takarken kapilarin sokulmesi... bin pisman oldum yaptirdim ve cikarttim geri. Bence cok gerekli birsey degil.

Samsung S4 cihazimdan tapatalk 2 ile gonderildi.