>>>> CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş RESIMLI ANLATIM.....>>>

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba Cengiz CCR 600 icin calisma yaptin mi ? 4lu cd changer dan gelen kabolara baglanti ile aux yapabilir miyiz. yoksa teyp icinden mi baglanti gerekiyor.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
merhaba Cengiz CCR 600 icin calisma yaptin mi ? 4lu cd changer dan gelen kabolara baglanti ile aux yapabilir miyiz. yoksa teyp icinden mi baglanti gerekiyor.

Murat CCR600 CAR 400 ile aynı zaten. Ama CD Changer uçları data ve cd changerle eşleşme istediğinden oraya aux için birşey bağlyamazsın.
sana tavsiyem üsteki gibi telefon girişini aktif etmen.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben beceremedim kaset adaptörü aldım teybın ıcıne yerlestırdım kablosunuda teybın arkasından cıkarıp torpıdoya cektım, sımdı dısarıdan baktıgında ne kablo var nede teybın kaset kapagı acık duruyor sankı hıc kaset yokmus gıbı ve torpıdodaya da mp3 yada telefonu baglayıp kullanıyorum

ama radyo ıle bu aux cıkısı arasında ciddi ses farkı var aux harıka bısey, sırf bu yuzden pıoneer 5050 usb teybımı emeklı ettım kutusunda duruyor :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
valla ben beceremedim kaset adaptörü aldım teybın ıcıne yerlestırdım kablosunuda teybın arkasından cıkarıp torpıdoya cektım, sımdı dısarıdan baktıgında ne kablo var nede teybın kaset kapagı acık duruyor sankı hıc kaset yokmus gıbı ve torpıdodaya da mp3 yada telefonu baglayıp kullanıyorum

ama radyo ıle bu aux cıkısı arasında ciddi ses farkı var aux harıka bısey, sırf bu yuzden pıoneer 5050 usb teybımı emeklı ettım kutusunda duruyor :)

Kaset adaptörü ile ses kaybı yaşarsın. direk bağlantıda ses daha berrak gelir. O baglantıyı yapmak adaptörü oraya yerleştrmekten çok daha kolaydı.

muradur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Bende CRR 600 var. Mokia beyin belirttiği gibi, TDA7313N nin 9 ve 13 pininden iki uç aldim ve mp3 playere girdim. Tabii GND deyi de bağladım. Son teypin soketinden TEL ucunu, GND ile birlestirince ekranda "message" seklinde bir ifade çıkıyor ve ondan sonra radyonun sesi kesiliyor. Mp3 devreye giriyor. Çok güzel oldu. Bir üyenin söyledigi gibi sadece ön hoparlerden ses geliyor ama sorun degil ben önde oturuyorum zaten :)
Ayrıca teybin baz tiz ayarlari işlemiyor, mp3 den yapmak lazım. Tekrar Mokia beye teşekkür ederim, 10 yıldır arabayı kullanıyorum ve bunu Mokia bey sayesinde yeni keşfettim.

mnbas6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car400 aux hakkinda

oncelikle eline saglik proje cok guzel bende bugun uyguladim ve basaarili olldum
sorun direksiyondan muzik degistiremem boss kasette attim icine ama birturlu sarki degismiyor telefon veya mp3 de yardimci olurmusunuz
proje fotolarinida en kisa surede yukleyecegim

Son düzenleme:

silver_eagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende uygulamak istiyorum ama bu teybi nasıl sökmemiz gerekiyor.. Önünde 4 adet delik var. Bunlarda normal vida mı yoksa alyan tipi vidalarmı var? Nasıl sökebiliriz bunu?

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bide birşey sormak istiyorum, bu aux girişini yaptıktan sonra nokia'nın 2,5mm jacklı telefonlarıyla kullanan oldu mu hiç?
e71 telefonumun kulaklık çıkışı 2,5mm. daha önce 3,5mm kulaklık için çevirici almıştım ve düzgün çalışmadı, bu şekilde telefonu deneyen oldu mu hiç?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
ben orjinal aux girişli pıoneer 3250 ile kullandım; nkia c6 01 jack girişi 2.5 mm ,ses sorunsuz....