civicten sonra mercedes:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: civicten sonra mercedes:)

Emrah64 link' Alıntı:
tamam haklısınız bir baglayıcılıgı yok ama sallamanında bir adabı usulü var ve formdaki bütün arkadaslar eminim araclarını cok seviyorlar ve bende dahil ama bundan sonra bir bmw ya da jaguara veyahut mercedese binilir anca o paklar demiyorum ki hic mi c segmentinde civicden baska konforlu,sürüş zevki iyi olan arac yok?burda amacım civici kötülemek degil civicte güzel araba ama burda sallamasyon yüksek seviyede:)arkadasın cok abarttıgını anlatmak icin bu konuyu actım

sevgili arkadaşım benimde böyle tanıdığım insanlar var hergun sirket kuruyorlar bilmem kaç binliraya ev alıyorlar reno symbol satıp bmw alıyorlar adamın altında dandik bir araç var bir anlatıyor sanırsın aracı nasa imal etmiş kısacası söylemekle birşey değişmiyor o söyler bizde hayırlısı deriz en fazla birde şunu mersk ettim daha önce aracı varmıydı ilk aeacımı arkadaşın.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bunu normal görüyorum artık. aynı forumda bi ara şöyle bir konu vardı: "mercedes A200 almaya gittim, hyundai i30 aldım, iyiki bunu almışım fark yok" falan filan

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011hondanın kasası gayet güzeldi sedanının özellikle.C segmentinde belki en keyifli motordur honda herkes bunu kabul eder bence.Konfor olarak tatminkar performans olarak gayet iyi sağlamlık derseniz gerçekten sağlam bir araç öyle yabana atılcak bir araç değil.C segmentinde daha doğrusu premium altı segmentte wv opel var büyük olarak başka kim var ki? Bence adam doğru demiş wv'de golfe binceğime o tasarımla gidip premium almak mantıklı hondadan sonra zaten wv ve opele pek dönüş olmuyor.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

DERSİMLİ link' Alıntı:
sevgili arkadaşım benimde böyle tanıdığım insanlar var hergun sirket kuruyorlar bilmem kaç binliraya ev alıyorlar reno symbol satıp bmw alıyorlar adamın altında dandik bir araç var bir anlatıyor sanırsın aracı nasa imal etmiş kısacası söylemekle birşey değişmiyor o söyler bizde hayırlısı deriz en fazla birde şunu mersk ettim daha önce aracı varmıydı ilk aeacımı arkadaşın.
ilk aracı bora sonra fiesta ve sonrada civici aldı herkezin aracı kendine göre en kral arabadır ama konuya birde genel olarak bakmak lazım degilmi

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

asla unutmayin

kargaya yavrusu sahin gorunur

:) :) :) :) :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arkadaşınızın alçakgönüllü olması çok iyi. Yani Allah korusun alçakgönüllü olmasa artık bundan sonra ben arabaya binemem beni ancak Boeing 777-300ER paklar da diyebilirdi. Honda yer uçağı ya maşallah ancak havada da uçabileni keser onu artık. (:)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

GNSpower link' Alıntı:
Arkadaşınızın alçakgönüllü olması çok iyi. Yani Allah korusun alçakgönüllü olmasa artık bundan sonra ben arabaya binemem beni ancak Boeing 777-300ER paklar da diyebilirdi. Honda yer uçağı ya maşallah ancak havada da uçabileni keser onu artık. (:)
greatt :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Bu arabadan sonra ancak Mercedes.." vs aracından memnun milyonların sıklıkla kullandıkları bir cümle..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
"Bu arabadan sonra ancak Mercedes.." vs aracından memnun milyonların sıklıkla kullandıkları bir cümle..

ևoğu sanıyorum Mercedes'ten sonra hayatlarına devam edemiyorlar. Mercedes'ten sonra ancak.. sonra.. ancak.. sonraııınnnghhh.. (küt)  Gitti dağ gibi adam, alamadı fazlasını, yetmedi paracıklar.  (:)

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

D  yada E sınıfı için diyorsa haklılık payı var astramız iyi hoş araba  ama çok sert  hele abimin passata binipte  yumuşaklığı görünce daha bi gözüme batıyor en ufak kasiste arabanın sağa sola sallaması