civicten sonra mercedes:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: civicten sonra mercedes:)

GNSpower link' Alıntı:
ևoğu sanıyorum Mercedes'ten sonra hayatlarına devam edemiyorlar. Mercedes'ten sonra ancak.. sonra.. ancak.. sonraııınnnghhh.. (küt)  Gitti dağ gibi adam, alamadı fazlasını, yetmedi paracıklar.  (:)

֖yle dedin de Doğancım, Mercedes neden Maybach projesine ihtiyaç duyduğunu açıklarken "bazı insanlar Mercedes markasını garajlarına yakıştıramıyorlar o yüzden farklı bir marka yaratmak istedik" demişti, hey gidi hey..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

neye göre ne için  ,bundan sonra beni ........ tatmin eder  ,bu cümle kişinin ihtiyaçlarına ve ön görüsüne göre değişir misal ben parasal olarak yeterli doygunlukta olsam günlük kullanıma dahi muscle car alırım ki o araçların hiç bir lüksü yok ama ihtiyaç ve arzu kişiye göre değişir(bu arzumdanda anlaşılacağı  gibi astra bende tüketim çılgınlığı yarattı :D )

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sem1903 link' Alıntı:
D  yada E sınıfı için diyorsa haklılık payı var astramız iyi hoş araba  ama çok sert   hele abimin passata binipte  yumuşaklığı görünce daha bi gözüme batıyor en ufak kasiste arabanın sağa sola sallaması

Muhtemelen zihninizde alacağınız aracı çok net biçimde kararlaştırmadan ve detaylıca test etmeden Astra aldınız; "çok direkt tepkilere sahip sıkı bir şasi ve sert yürüyen aksam mı istiyorum yoksa yumuşacık amortisörler mi?"

Opel C segmentinde her zaman sert ama çok yüksek sürüş limitleri hedefleyen ve bu konuda müşterilerini memnun eden bir firma, Passat D segmenti bir araç ve Passat gibi daha konforlu tepkiler için Astra yı değil dengi olan Opel Insignia yı baz almak gerekiyor, veyahhut Astra yı Flexride donanımı ile alıp elektronik olarak daha yumuşak bir sürüş sağlanabilir.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga 5 yıl passat bindim. İnan ondan once 5 yıl bindiğim vectramin suspansiyonlari daha yumusakti

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra aynı beşiktAşK gibi  `çok sevdik be abi`  special_Partyman

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

''Bu araçtan sonra Mercedes'' diyenlerin %99'u Mercedes'e binmemiştir ve;

bir gün bu kişilere Mercedes nasip olduğunda hiç ''Bundan önce filan araçtı'' demediklerini ilk farkettiklerinde söyledikleri sözün saçmalığını yine ilk kendileri anlarlar.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabanvaydan sonra Civic bundan sonra Mercedes herhalde en son Mersodan sonra helıkoptere falan bıner veya ıster  ;D ;D

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bundan iyisi Şam'da kayısı tarzında bir laf esasında.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Bundan iyisi Şam'da kayısı tarzında bir laf esasında.

Bu sadece sizin bakış açınızın güzelliği bence. Yoksa o söz, yüksek abartı ve eser miktarda kibir içerir. :)