Corsa Almak Üzereyiz. Tavsiye Lazım. Ama Acil.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de önünde çok fazla seçenek var 13000 ytl ye ayrıca yukarıda da söylemişler ABS olmayan araba artık sakat

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 kişi herbirinde 2 koldan 12 koldan bursayı talan ettik. bulabildiğimiz en uygun araba buydu. bu arada kadınla anlaştım. pazartesi günü alıyıcaz kısmetse arabayı. hayırlısı olur işallah diyelim.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13.000 ytl çok geldi bana o fiyata 1.5 dti alınır.keşke birz daha bekleseydin ama artık denecek şey hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında evet 13bin e
otomatik klimalı
çift air bag
abs li ibizada vardı
2000 model
fakat 2. el pazarınıda göz önünde tuttuk. corsa b ler altın gibi. 2 sene sonra az bir zararla elden çıkaracağız. geçici araba olarak düşündüğümüz için böyle yaptık.

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÇoĞunluk Gİbİ DÜŞÜnÜyorum. 13.000 Ytl Fazla 2000 Modele. 2004 1,4 Lt Astra Clasİc Aldi ArkadaŞ 15.500'e....

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) bekara karı boşaması kolay derler. aynı özelliklerde ve aynı temizlikte 2000 corsa gösterin. 13 ten aşağı olsun fiyatı. geçmişi bilindik laga lugasıda olmasın arabanın. almayan namert. :) gerçi el sıkıştım kadınla ama.

2000 2001 cliolar buldum çift airbag abs li 12.500 12 civarı RXT ama hep oynanmış boyalı araçlar. corsa cadar temiz değillerdi.
98 99 civiclere baktım. motor 10 numara ama özelliksiz boş arabalar denk geldi.

içine bindimi içim rahat etmedi hep. corsaya bindim bi çalıştırdım 1 e taktım. heh dedim araba bu. kaportacı onay verdi çekiç deymemiş arabaya parça sökülmemiş. sadece rotuş var 1 2. araç sahibin parça değişti dediği şeyler düzenli bakımda değişen parçalarmış. ben yanlış anlamışım. cok orjinal bi corsa yakaladım. yoldada çok iyi.

yanlız 2 sorun var. birtanesi direksiyonu hidrolik olmasına rağmen çok bi hafif değil. bunun için yaplıacak bişi varmı diye bi servise sorucam. bilen arkadaşlar varsa yanlıtlarlarsa sevinirim.

2. problem işe arka koltuk kafa başlıkları malesef mevcut değil. bunları bulmam mümkün mü ? çıkmacıdan fln. yönlendirebilirmisiniz beni bu konuda.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) bekara karı boşaması kolay derler. aynı özelliklerde ve aynı temizlikte 2000 corsa gösterin. 13 ten aşağı olsun fiyatı. geçmişi bilindik laga lugasıda olmasın arabanın. almayan namert. :) gerçi el sıkıştım kadınla ama.

o zaman neden akıl danışıyorsunkonu acıp :confused:
madem kafana yattı niye soruyorsun git al hayırını gör.

Kimseye bugüne kadar söylemedim söylenmezde aslında senin bu tavırına mübah arkadaşım
KAZIK Yemişsin KAZIK

şimdi mutlu oldunmu?

verilen fikirlere biraz saygılı olmak her zaman için iyi olur.her ne kadar kafana yatmazsada.

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-buradaki insanları meşkul + gıcık etmek için soru soruyorum. bilgi almak gibi bir amaç kesinlikle güdmüyorum bile.nasıl güdebilirimki ??? ben zaten opel uzmanı olark görüyorum ya kendimi. corsayada bundan önce 500 kere bindim en az.

-Kafama Yatmadan Önce Sordum. Kafama Yattı Gittim Aldım.

-Sen 1.8 turbo pasatı satarken görürsün kazığı.

- Evet Mutlu Oldum. :)

-Evet son söylediğine bende katılıyorum. ama bi bak söylediklerim hep genel ve sayğı çerçevesinde laflar. kimsenin onuruna halsiyetine kastım yok. keskin sirke küpüne zarar. sen neden ortamı bulandırıyorsun bunu anlayamadım. yoksa yanlışmı anlıyoruz birbirimizi ????