Corsa Almak Üzereyiz. Tavsiye Lazım. Ama Acil.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-buradaki insanları meşkul + gıcık etmek için soru soruyorum. bilgi almak gibi bir amaç kesinlikle güdmüyorum bile.nasıl güdebilirimki ??? ben zaten opel uzmanı olark görüyorum ya kendimi. corsayada bundan önce 500 kere bindim en az.

-Kafama Yatmadan Önce Sordum. Kafama Yattı Gittim Aldım.

-Sen 1.8 turbo pasatı satarken görürsün kazığı.

- Evet Mutlu Oldum. :)

-Evet son söylediğine bende katılıyorum. ama bi bak söylediklerim hep genel ve sayğı çerçevesinde laflar. kimsenin onuruna halsiyetine kastım yok. keskin sirke küpüne zarar. sen neden ortamı bulandırıyorsun bunu anlayamadım. yoksa yanlışmı anlıyoruz birbirimizi ????

bir mogolaman oldugun burdan belli, opel uzmanıymış :rolleyes:

O zaman biraz önceki kelimeleri kullanmayacaksın.

Ben o passatı satmam merak etme başka aracım onu satarım, ayrıca kaça aldıgımı kaca satacagım sanamı doguyor:rolleyes:

Belli mutlu oldugun agzın kulaklarındadır sanıyorumkii

belli cok saygılı kelimeler yaa cook.
Sen anlamıyorsunki yazış tarzında hiç bir saygı yok beni dogru anlaman imkansız...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üye No:4175
Otomobil: Vectra Makyaj B 2.0 16v_Corsa B 1.4 16v

Burda senin aracın hem vectra-hem corsa gözüküyor

-----

Arkadaşlar. Bir Arkadaşıma Araba bakıyoruz

konuyu acısındaki mesajından alıntı yaptım arkadaşına bakıyordun arabayı.

Ben senin gibi sizin gibi babamın arabasını, arkadaşımın, ailemin, dostumun, yolda gördüğüm arabanın, resmini adını kendi malım gibi gösterip de hava atacak bir kişiliğe sahip degilim.
sen bunu yaptın yaa şimdi vectradanda şüphe ettim
babanınmı o da yoksa?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) bekara karı boşaması kolay derler. aynı özelliklerde ve aynı temizlikte 2000 corsa gösterin. 13 ten aşağı olsun fiyatı. geçmişi bilindik laga lugasıda olmasın arabanın. almayan namert. :) gerçi el sıkıştım kadınla ama.
eğer buraya fikirlerimizi rahatça beyan edemeyeceksek neden konu açtın anlamış değilim.ayrıca bekar değiliz bu konuda hepimizin bildiği duyduğu gördüğü tecrübeler var herkese bu fiyat uçuk geldiyse haklılık doğruluk payı vardır muhakkak.senin kötü duruma düşmeni istemediğimiz için bunları yazdık ben kendimden örnek veriyim b kasa dizele bindim 2000 model 1.5 dti 13bin ytl ye dizel alırsın yakışıda sağlam biraz araştırsan temizine denk gelirdin.e nasılsa adıda dizel.bunu göz önüne alarak dizel 13bin ytl ise benzinlinin daha ucuz olması gerek demiştim.sen artık kafana koymuşsun arabanın hayrını gör nediyim...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3541595

Son düzenleme:

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.
yazılanları okudukça kendimi kötü hissediyorum. ben de 3ay önce 2000 corsa aldım aynı araç ve 13.000'e. bana uygun gelmişti ama burda yazanlardan sonra... benim aldığım araç 41.000'deydi. ben de mi kazıklandım. internette aynı arabaya 14.000 14.500 falan yazmışlar. çok mu kazık yedik sizce..

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de arabayı alınca baktık ki motor contası yağ kaçırıyo. toptan değiştirdim. epey masraf oldu. bir de triger değişmesi gerekir dediler. onu da değiştirdim. doğru mu yaptık. yoksa saflığa mı geldik bilmiyorum.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz rahatladım sağol..

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alana da satanada hayırlı olsun. burada amaç bilgi ve deneyim paylaşımı. corsa opelin en sağlam (sorunsuz) araçlarından biri. 5 yıl 2000 corsa gls kullandım. hiç sorun yaşatmadı.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyla alakası olmayacak ve forumda da diğer arkadaşlardan bilgi aldım ama 5 yıl kullandım dediniz. o nedenle soracağım.
harareti nasıldı otomobilin. 100'e kadar çıkarmıydı. benimki 100'e çıkmadan fan açmıyorda. hep rahatsız oluyorum.