CoRsA TEAM

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7486uppp.JPG

Foto makinesinin ekranı kırıldı çektiğim fotoları göremiyorum aceleyle doğru düzgün foto çekememişiz olduğu kadarıyla bişeyler yaptık.

daha güe fotolarını bekliyoruzz fevziii

arkadaşlar chıplı ve manıfoldu ıslem gormus corsamın gece gece ve araba buz gıbıyken motoru soğukken ve depo full iken ve bagaj full iken vıdeosunu çektim. araç sıcak , depo ve bagajı boşken daha ıyı verıler elde edebılırdım sanırım. neyse vıdeo yu ben youtube a atamadım. şoyle bır yere attım sız yardımcı olursunuz artık.

birde sıfırdan kalkmamın dezavantajı var. roll yaparken çok daha iyi. sıfır kalkarken sardı zaman kaybettik.
çıkarılacak sonuç: fena gıtmıyor :)

http://www.dosya.tc/downloadss/GzyqmK/Video-0002.3gp.html

melih şu an ne kadar güç elde edilmiş durumda
bu arada spoiler işi için seni de ekledim haberin olsun

spoiler isteyenler listesi
1. falcon_78
2. aksel
3. kara_büyü
4. ali ergün
5. cash
6. Mel-a-ku
7.

Kalmasın gidiyorrr 100 tlye spoiler haydi haydiii :D

hatırlatmaaa

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henuz aracı dyno ya cıkarmadım. çıkarmadan once yapmayı dusundugum bırkaç şey daha var. kat iptali gibi. onu da yaptıktan sonra dyno ya cıkarım. araç gucunu gosterır. 110 bg uzerı bırsey beklıyorum. geçen gün deneme çekimi yaptığımda 8 sn de 0-100 yapmıştık. şimdi aracın dolu olması depo ve bagaj, soğuk motor etkileriyle bu veriler. sanırım vıdeo da 6-7.sn de kalkıorum. 16 da 100 deyim.
spoyler içinde 100 lira astarlı fıyat alınmış. keşke 120 olsaydı da boyalı verselerdi. neden derseniz dışarda boyatmaya kalkınca astarı yüzünden pahalıya çıkacak. toplu halledilirse 110 120 boyalı hallederiz. sanayi de vs boyatmaya goturdugumuzde kımse 50 liradan aşşağı elini sürmez onu boyamaya.

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melihboy aişi için celil ile görüş istersen bir kaç kişi daha bulsak fiyat belki düşerrr

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melihboy aişi için celil ile görüş istersen bir kaç kişi daha bulsak fiyat belki düşerrr

abi ben özellikle buraya yazıyorum ki benimle hemfikir iseniz boyalı fiyatını da alalım diye. cunku inanın o parçayı alıp kime boyatmaya gotursek 40-50 den aşşağı fıyat ıstemeyecektir. ama fiberi döken , astarı atan arkadaş boyarsa tüketeceği 10 liralık boya. 10 lira da atma parası alır. daha ne alacak :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih bana uyarrr ama bu işi yapacak adam bu boyaların tutmaz diye çeknioyrmuşşş

almak isteyen arkadaşlarında ses çıkartacağını düşünmüyorummm

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde boyatsak renk tutmayacak 5-6 yıl güneş altında kalmış araçlar. o kadar da anlaşılmaz zaten.
boyalı fiyat uygun olur. doğrudur 50 den aşağı kimse ağzını açmaz.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
celil daha önceden yapmış olduğun insignia su fiskiyesi çalışmasının videosu var mı???

http://www.youtube.com/watch?v=ThIiFzWTxB4&feature=player_embedded

Abi yok malesef zaten jetleri çıkaracağımbir ara sanırım hortumlara bir şey girmiş suyu atmıyor düzgün bir biçimde o zaman çekerim videoyu ;)

Spoiler konusunda da zaten boyalı fiyatına adam 150tl ye olur dedi bende bu fiyatı kabul etmedim adam zaten kendi boyamıyor boyattırıyor astarlı haline 120 ye çekti 100tl astarlı hali ile vereceksen olur dedim öyle anlaştık yani arkadaşlar dediğiniz gibi boyacı 50 tl ye gelmiş oluyor her halükarda..Boyalı halinin fiyatını pek indireceğini zannetmiyorum çünkü boyacı alacak o parayı :( Eğer illaki boyalı istiyorsanız bir daha konuşurum boyacılar ilede görüşeyim olmadı..

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henuz aracı dyno ya cıkarmadım. çıkarmadan once yapmayı dusundugum bırkaç şey daha var. kat iptali gibi. onu da yaptıktan sonra dyno ya cıkarım. araç gucunu gosterır. 110 bg uzerı bırsey beklıyorum. geçen gün deneme çekimi yaptığımda 8 sn de 0-100 yapmıştık. şimdi aracın dolu olması depo ve bagaj, soğuk motor etkileriyle bu veriler. sanırım vıdeo da 6-7.sn de kalkıorum. 16 da 100 deyim.
spoyler içinde 100 lira astarlı fıyat alınmış. keşke 120 olsaydı da boyalı verselerdi. neden derseniz dışarda boyatmaya kalkınca astarı yüzünden pahalıya çıkacak. toplu halledilirse 110 120 boyalı hallederiz. sanayi de vs boyatmaya goturdugumuzde kımse 50 liradan aşşağı elini sürmez onu boyamaya.
110 beygir çok iyimser o araç için yazılım var ise kat iptali ve emme manifold polish le 100 beygiri anca yakalamış yada 97-100 arasındasındır ama şuan sana o performansı veren bence tork hacim ve hafiflik eğer denemek istersen kat iptal den sonra yazılım komple egzoz filtre blow off megane turbosu emme pali olan 1.7dti yla deneme ayarlarım o şuan 110 hp üstü rahat
geçen günde okulun önünde arabanı gördüm leylek gibi duruyordu:D ya bas yere yada ince yanak lastik al:D