***corsa yeni resimler***

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın, bana hala yüksek gibi geldi araç fotolarda:) neyse zaten çok alçak olması da iyi değil, siz beğendiyseniz sorun yok

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hocam daha 2 gün oldu takalı zamanla biraz daha düşer...doğrusu tam istediğim gibi oldu tam lastik hizasında,,,sürtme yok,ses yok,kasisden geçerken sıkıntı yok,viraşlar da çok iyileşti

Son düzenleme:

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güzel olmuş..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan bence de bu ayar iyi, daha düşüğü sorunlara yol açar bir de bence araçra body kit yoksa aracı fazla düşürmenin mantığı da yok ,görselliğe bir katkısı da ...

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıl içide başına gelebilcek olası sıkıntıları yazıyorum.

- Orjinal amortsörlerine şimdi daha çok yük binecek çünkü yayların esneme payı azaldı. Fırsatını buldukları anda patlayacaklardır.

- Salıncaklar ve direksiyon kutusu yoldaki tüm bozuklukları daha direk hissedicek ve aşınma zamanları bir hayli kısalacak.

- Süspansiyon sertleştiği için aracının iç aksamında takırtı tukurtular çoğalacak.

Tüm bunlara rağmen görüntü olarak çok güzel bir katkısı vardır. Bir de bence en önemlisi yol tutuşun iyileşecek. Bir de spor amartsör aldın mı tadına doyum olmaz.

Ama yukarıdaki maddeler baki'dir.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıl içide başına gelebilcek olası sıkıntıları yazıyorum.

- Orjinal amortsörlerine şimdi daha çok yük binecek çünkü yayların esneme payı azaldı. Fırsatını buldukları anda patlayacaklardır.

- Salıncaklar ve direksiyon kutusu yoldaki tüm bozuklukları daha direk hissedicek ve aşınma zamanları bir hayli kısalacak.

- Süspansiyon sertleştiği için aracının iç aksamında takırtı tukurtular çoğalacak.

Tüm bunlara rağmen görüntü olarak çok güzel bir katkısı vardır. Bir de bence en önemlisi yol tutuşun iyileşecek. Bir de spor amartsör aldın mı tadına doyum olmaz.

Ama yukarıdaki maddeler baki'dir.
Deniz o yuklarıdaki maddeler gün geliyor öyle can sıkıyor ki hem maddi açıdan hem de konforsuzluğun verdiği moral bozukluğu acısından insan yeter artık deyip orjinale dönmek için tekrar bir dünya para harcıyor bakınız ben şimdi dünya varmış diyorum

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah corsa. güzel jant ve yaylar ve karşınızda Opel Corsa
gayet şık olmuşşş

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama işte heves de bir yana...
eh o da var ama aracını sevıyorsan,kendını sevıyorsan,ruh sağlığına önem veriyorsan,gözterişten ziyade kendini ve konforunu düşünüyorsan kesinlikle ama kesinlikle aracın orjinal jant ebatlarını 1'' den fazla büyütmeyeceksin,lastik yanaklarını 50 den aşağı takmayacaksın,aracın azıcık yuksek gorunmesıne katlanıp yay olayına gırmeyeceksın bu dedıklerım sıfır aracta belkı en fazla 5-6 ay kendını olumsuz hıssettırmez ama eskı araclarda ,metlaı yorgun araclarda adamı kanser eder ben bunu bu forumda belkı bın kere yazmısımdır bılen bılır aracımın sesı kesılsın dıye ınat ettım ne paralar harcadım meğer ınat etmeseymısım duzgun bir jant lastık tercıhı ıle sımdı oldugu gıbı ısı cozecek mısım abartısız 10000 TL cebımde kalacakmıs bunu yazdıgıma ınanmayan cok olacaktır ama maalesef boyle zaten pımpırıklı,benım gıbı kıl,aracından gelen en ufak sese kafayı takan adam sakın ola bu ınce yanak,janttı lastıktı yaydı olayına gırmesın kesın sınır sahıbı olur cıkar,genc delıkanlı kanı kaynayan arkadaslara lafım yok keyıflerı bılır ,konuyu acan arkadasımızın yaptıgı tercıh tam sınırda gıbı gorunuyor boyle kalmasından yanayım baska da oynamak gerekmez...