***corsa yeni resimler***

özgürkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şık duruyor kazasız belasız kullanın,5 cmlik yaylar orj amortisöre baya yüklenecek,eksileri çok olduğu gibi virajlardada gönül okşuyor bu yaylar :)

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen özgür abi eksileri çok ama viraşlarıın tadı başka...viraşa nasıl girip nasıl çıktığımı ben bile şaşrıyorum...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Deniz o yuklarıdaki maddeler gün geliyor öyle can sıkıyor ki hem maddi açıdan hem de konforsuzluğun verdiği moral bozukluğu acısından insan yeter artık deyip orjinale dönmek için tekrar bir dünya para harcıyor bakınız ben şimdi dünya varmış diyorum

+1 katılıyorum önceki cliomda coilover almıştım arac 35 binde ön takım istedi 5 bin km kullandım dikkatli bir biçimde ama bursanın yolları çok bozuk

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam kış geldi bundan sonra heryer çukur olur...olmaya başladı bile :mad:

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ihsan corsa güzel olmuş..benim D yi biliyosun o da 75 hp ona da 17jant yapsak büyük gelmiyo mu hocam ya?

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç görünüm açısından gerçekten on numara olmuş.yanlız kasislerde çok daha dikkatli olmalısın artık.hayırlı sürüşler;).

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ihsan corsa güzel olmuş..benim D yi biliyosun o da 75 hp ona da 17jant yapsak büyük gelmiyo mu hocam ya?

valla hocam tam geliyor desem yalan olmaz...
şehir içi kullandığım için fazla sıkıntı olmuyor,jantları taktığımda sanki üstünde hala orjinal jantlar varmış gibi geliyordu bana,,çok fazla değişen bişey olmuyor

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç görünüm açısından gerçekten on numara olmuş.yanlız kasislerde çok daha dikkatli olmalısın artık.hayırlı sürüşler;).
tşkler hocam,,,evet kasislerde dikkat şart....bazı kasisler var öyle bir yapmışlar ki burdan araç geçerken altı sürtermi diye hiç düşünen olmamış:D