Corsan'ı Chipledik :)

mutkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mutix.net
yok yok, mehmet abinin arabayla olmaz, kendi arabanla gel ;) :) , gecen gece de 1.4 u de gorduk ;) hele o 1.4 te bizimki gibi 16 inc jant olsa, gider mi acaba :p :):):):)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok, mehmet abinin arabayla olmaz, kendi arabanla gel ;) :) , gecen gece de 1.4 u de gorduk ;) hele o 1.4 te bizimki gibi 16 inc jant olsa, gider mi acaba :p :):):):)

isterseniz tekrarlarızz daha adil ve net bi şekilde ne dersiniz ne başlangıç ve bitiş olursa rampadada gördük mutlu cihp lileri :) ben burdayım her zaman ona göre :D

sizi gidi tarfik magandaları sizi aldınız aranıza beni oynayın bakalım bi kurt köy yapalım bi akşamda görelim mehmet abi hep senin yüzünden böyle rahat konuşuyorlar hee :kop:

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz..

puahahahahhahaaa

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan duydunmu bak mutlu zıplıyo sen yoksun tek bırakma mutluyu:) mehmet yalan edicem senin cihp leri 400 mt ok mi :kop:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muharrem abii gece bi kaç kez gazladıkk senin önden kalkmanı beklediğim halde yinede uzadım yaniii:)büyüksün abimizsin diye kalkışta öncelik bile tanıdım yanii:) ben her zmn varımm abiii!max hız hariç :) ben drag,rolling,makas için hazır bekliyorumm:) 15 jant ve stage2 programlı corsayla gelirim:)dieriylede(stage1 ve 16 jantlı) geçiyorum gerçi ama ben yinede işimi garantiye alıyımm!185-55-15 ve stage2 ile hazırımm!

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) :):):kop::kop:
yapalim, hasan duydun mu :) ?
kanka duydumda bi yandanda korkuyorum!şimdi yine geçicemm bu sefer iice kızcakk bu sefer bizi dövecek abii!arabalarımızıda ateşe vercekk!biliyosun muharrem abii buu!yaparr yanii:sorry:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yakmam makas hariç her türlü varım trafigi tehlikeye atmamak lazım o konuda iyi oldugunu biliyorum hasancım ben buralardayım canınız sıkılır eglenmek isterseniz gelirim vark yapmaz :) 400 mt altında girmem ona göre

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav Madem Bu Kadar Corsa Var C.ertesi Kadosanda Buluşalım İsterseniz Ben Orda Olucam C.ertesi

mutkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mutix.net
gelebilirim belki cumartesi ben:) bi sorun olmazsa