debriyaj pedalı sorunu

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: debriyaj pedalı sorunu

Bu baslik daha guncel buraya ekliyorum. Debriyaj pedalim benim de saga sola hafif sallaniyor 1,5-2 cm falan. Garanti bu ay bitiyor. Ikinci bakimi serviste yaptirmak istemiyordum ama bu debeiyaj konusundan dolayi gitsem mi bilemedim. Debriyaj islevini yerine getiriyor ama artar mi bu sallanma? Hafif sallananlarin artti mi merak ettim? Tesekkurler.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
Bu baslik daha guncel buraya ekliyorum. Debriyaj pedalim benim de saga sola hafif sallaniyor 1,5-2 cm falan. Garanti bu ay bitiyor. Ikinci bakimi serviste yaptirmak istemiyordum ama bu debeiyaj konusundan dolayi gitsem mi bilemedim. Debriyaj islevini yerine getiriyor ama artar mi bu sallanma? Hafif sallananlarin artti mi merak ettim? Tesekkurler.
Bakım vs yaptırmadan da servise uğrayıp arıza kaydı açtırıp kontrol ettirmekte fayda var garantiniz devam ediyorsa.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dogru aslinda normal kontrol die göturebilirim. Ama normal derlerse bosuna yol gitmis olacagim

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste normal dedi usta. Sifir astraninkini gosterdi ayni sekilde saga sola sallanma vardi. Ben de uzatmadim.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muhtemelen bu kronk bi arıza bütün astralarda yok ben arkdasımınkınde denedim gayet sağlam bence üstüne gidin

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
evet hocam çorumda :)
bnde çorumda çalışıyrum. :) sizin aracın plakası kaç görürsem selam verrim :)

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende 2011 astra j sport kullanıcısıyım. Aracımı ikinci el aldım. İlk aldığımda bende rahatsız olmuştum. Debriyajda sağa sola oyna var diye. Servise götürdüm ve bu durumun normal olduğunu söylediler. Sonradan alıştım zaten hiçbir sıkıntı yaşamıyorum şuan. Ancak benim ki öle ayağımdan kayacak gidecek hissi vermiyordu.