Edition usb ekleme ?

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cuma günü astra j edition aracım geliyor hayırlısıyla. Ben buna usb istiyorum ancak 1000 2000 tl vermek istemiyorum bunun başka bir çözümü yokmudur mesela aux u iptal edip torpidoya usb kablosu çektirebilirmiyim ?

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition usb ekleme ?

Peki ekstra olarak takılabilir mi?

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet extra olarak takıyorlardı (ODAK'da) benim aracımda CDC 400 var servise sordum doğru hatırlıyorsam 1.000 TL gibi bir fiyat çıkardılar bende şükrettim en azından CD changer lı teybim var diye :)

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1000 tl çok iyi bir fiyat çekmişler bana normalde 2200 tl imişştee aracı aldığım için indirimli 1800 tlye indimişşler :D

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pahalı 1000 tl daha ver navigasyon taktır sadece usb değil extra olarak bluoutut iphonev geri görüş kamerası vs de olur daha mantıklı bence

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
pahalı 1000 tl daha ver navigasyon taktır sadece usb değil extra olarak bluoutut iphonev geri görüş kamerası vs de olur daha mantıklı bence

Zaten benimde aklıma gelen ilk düşünce o oldu ama arabaya orjinal olmıyan ekipman takmak istemediğimden bide o parayı o çin malı navigasyon cihazlarınada çok gördüğümden onuda yapmadım kendime Next Nextstarın navigasyonunu aldım yeni çıkan oldukça hızlı bir makine harita konusunda vs çok başarılı içine müzikde attım Auxdan da araca bağladım zaten genelde yan koltukta kız arkadaşım oturur beraber seyehat ederiz o eline alır navigasyonu hangi şarkıyı istiyosa yorulmadan eğilip doğrulmadan açar hatta şakalaşırız onla 2. Kaptanım Müzikten ve Klimadan siz sorumlusunuz diye :) Tek olduğumdada 6 tane CD takılı olur araçta 110 120 şarkıya tekabül ediyor ortalama olarak onlar arasında yada radyoda gezinir dururum.

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
1000 tl çok iyi bir fiyat çekmişler bana normalde 2200 tl imişştee aracı aldığım için indirimli 1800 tlye indimişşler :D

Bu arada yaptıkları tesisat nasıl birşey bilmiyorum ama sağlam bir elektirikçi usbli ve usbsiz sistemi inceliyerek bu sistemi size 150 200 liraya yapar nihayetinde  illaki o parçayı almaya gerek yok diye düşünüyorum. USB çıkışını yazıcıoğlundan bile 5 10 liraya tedarik edersiniz. Tek sıkıntı montaj onuda bu arabalara navigasyon monte eden adamların tesisatı kurabileceğini düşünüyorum. Tabiki bunların hepsi düşünce :)

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OZAN ERDEM link' Alıntı:
Zaten benimde aklıma gelen ilk düşünce o oldu ama arabaya orjinal olmıyan ekipman takmak istemediğimden bide o parayı o çin malı navigasyon cihazlarınada çok gördüğümden onuda yapmadım kendime Next Nextstarın navigasyonunu aldım yeni çıkan oldukça hızlı bir makine harita konusunda vs çok başarılı içine müzikde attım Auxdan da araca bağladım zaten genelde yan koltukta kız arkadaşım oturur beraber seyehat ederiz o eline alır navigasyonu hangi şarkıyı istiyosa yorulmadan eğilip doğrulmadan açar hatta şakalaşırız onla 2. Kaptanım Müzikten ve Klimadan siz sorumlusunuz diye :) Tek olduğumdada 6 tane CD takılı olur araçta 110 120 şarkıya tekabül ediyor ortalama olarak onlar arasında yada radyoda gezinir dururum.

Valla bildiğim kadarıyla iphone hariç telefonlarda auxta sıkıntı çıkıyormuş sansıma iphone kullanıcısıyom :D Listelendirme yaptım telefonuma türkçe yabancı diye ondan değiştircem kullancam artık :D Nexinde navigasyonum var kafam rahat ama usb daha kullanışlı kablo falan yok ya ondan istemiştim neyse sağlık olsun nabalım :D O sevgili olayı çok iyiymiş yaa şimdi ama olan var olmayan var ayıp değil mi :D Hangisiyle yapacağımı şaşırtıyorsun bana olmaz kii :D

OZAN ERDEM link' Alıntı:
Bu arada yaptıkları tesisat nasıl birşey bilmiyorum ama sağlam bir elektirikçi usbli ve usbsiz sistemi inceliyerek bu sistemi size 150 200 liraya yapar nihayetinde  illaki o parçayı almaya gerek yok diye düşünüyorum. USB çıkışını yazıcıoğlundan bile 5 10 liraya tedarik edersiniz. Tek sıkıntı montaj onuda bu arabalara navigasyon monte eden adamların tesisatı kurabileceğini düşünüyorum. Tabiki bunların hepsi düşünce :)

Aslında bi usbyede onca para vermeye gönül razı olmaz sonuçta yokluk yok yani :D Bu arada edition kaç tane cd alabiliyor ki? Dvd cd leride okuyormu acabaa ?

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bi cyclone taktırın araca + olarak 5-6 özellik daha gelsin.