Edition vites altı kırmızı led

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

tunc link' Alıntı:
Baskan odak ta oldugumu biliyorsunuz digmi.
konu ile ilgili bircok arkadasa yardimci oldum.vaktin oldugunda gelirsen yardimci olur hatta takarim

bilmiyorum foruma yeni üye oldum arabayıda geçen hafta aslım zaten özelden numaranızı yararmısınız yarın öğledensonra gelsem opel odak a gelip tunç bey desem bulabilir miyim sizi?  servi bölümündemisiniz??

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar biliyosunuz aracım 2013 1.6  edition HB benimde vites aldında led olmasına ramen yanmıyodu istanbulda yardımcı olabilcek biri var mı demiştim opel odak tan Tarık bey yardımcı olabilceni söylemişti bu gun gittim gerçekten çok yardımcı oldu ogle yemeğini bile birlikte yedik :) arabam orjinalinde olduğu gibi kapıları açınca yanıyor sonra yavaş yavaş sönüyor süper oldu MAAşALLAH.. teklar teşekkürler TARIK BEY saygılar...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarık Bey bu ledin orada hazır olarak bulunduğundan haberiniz varmıydı? Led işlemi için gelenlere bunun mevcut olduğunu söylüyormusunuz?

Taros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel bir bilgilendirme olmuş.Aynısını bize ATM'nin elektrikçiside söylemişti ve yapmıştı. :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taros link' Alıntı:
Güzel bir bilgilendirme olmuş.Aynısını bize ATM'nin elektrikçiside söylemişti ve yapmıştı. :)
Ben hala forum sponsoru olan Tarık Beyden cevap alamadım

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selamlar bendede astra j edition var aracımı alalı 1 ay olmadı bu konuyu okudukdan sonra aracı satın aldığım opel yetkili servisi ile konustum fakat bilmiyoruz diye yapmaya yanaşmadılar.bende aynı serviste bi tanıdıgım sayesinde haftasonu dısarıda bulustuk ve 50 tl karsılıgında vites altı led ışığı aktif hale getirdi.işlem 30 dakika civarı sürdü artık kontagı cevirdigim anda ışık yanmaya başladı  14alkiss aynı araçdan kayınbiladerimde var izmirde mercanlar otomativde aynı işlemi kartel koruma ile beraber toplamda 100tl'ye yapmıslar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fables link' Alıntı:
selamlar bendede astra j edition var aracımı alalı 1 ay olmadı bu konuyu okudukdan sonra aracı satın aldığım opel yetkili servisi ile konustum fakat bilmiyoruz diye yapmaya yanaşmadılar.bende aynı serviste bi tanıdıgım sayesinde haftasonu dısarıda bulustuk ve 50 tl karsılıgında vites altı led ışığı aktif hale getirdi.işlem 30 dakika civarı sürdü artık kontagı cevirdigim anda ışık yanmaya başladı  14alkiss aynı araçdan kayınbiladerimde var izmirde mercanlar otomativde aynı işlemi kartel koruma ile beraber toplamda 100tl'ye yapmıslar
hayırlı olsun güle güle kullanın. biz servis bu işlem için ücret almasın demiyoruz tabi ki alacak ama abartmasınlar, yeni bir led takılmıyorki, mevcut olan aktive ediliyor bravoo

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
İstanbul avcılardayım ben nasıl ulaşabilirim size ? yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar..

arkadaşlar ben odakta tarık beyi i buldum sagolsun çok ilgilendi üstelik ücrette almadı garantiden halletti benimki orjinalde nasılsa öyle oldu kapıyı açınca kendiliğinden yavaş yavaş yanıyo parklarda ve farlarda sürekli yanıyo gündüz farın açıkken anahtarı takınca yavaş yavaş sönüyor  kapıdaki ayna kontrol düğmesine gelen kabloya bağlıyolar göğüsün ordan bilginize... tarık bey e de tekrar teşekkürler..

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
arkadaşlar ben odakta tarık beyi i buldum sagolsun çok ilgilendi üstelik ücrette almadı garantiden halletti benimki orjinalde nasılsa öyle oldu kapıyı açınca kendiliğinden yavaş yavaş yanıyo parklarda ve farlarda sürekli yanıyo gündüz farın açıkken anahtarı takınca yavaş yavaş sönüyor  kapıdaki ayna kontrol düğmesine gelen kabloya bağlıyolar göğüsün ordan bilginize... tarık bey e de tekrar teşekkürler..

göğüs paneli ışıklarınada bağlanıyomuş adamlar yarım dakkada söküyo pat pat pat kablosunu oraya bağlıyo işlem tamam :)

YENİ ASTRA HB EDİTİON u olanların dikkatine vites altı kırmızı lediniz varrrrr...sadece bağlantısı yokkkkkkk