Edition vites altı kırmızı led

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Kapıdaki vidaları sökerken kullanılan alyan mı ?

Led değişimi yapacağım yıldızla açılacak bir vida değil alyansa kaç numara bilen varmı beyler ona göre bir sel alayım bari

45Tamer45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese iyi günler diliyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olacağım  :( arkadaşların da dediği gibi bende 2013 edition astra var karanlıkta vites altına baktım ve kırmızı vtes altı ledini gördüm . videolardaki gibi söktüm orayı fakat hangi soketi bulupta ters düz edeceğimi bulamadım :( lütfen yardım plssssssssss walll

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

45Tamer45 link' Alıntı:
herkese iyi günler diliyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olacağım  :( arkadaşların da dediği gibi bende 2013 edition astra var karanlıkta vites altına baktım ve kırmızı vtes altı ledini gördüm . videolardaki gibi söktüm orayı fakat hangi soketi bulupta ters düz edeceğimi bulamadım :( lütfen yardım plssssssssss walll

Bazı araclarda soket olmuyor bende yoktu mesela cakmakliga bağlandı

AYHANAVDARLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar  2013 Astra j sahibiyim, led uygulamasını kendim yaptım.Far açma kapama düğmesi çıkışlarına bağlayınca orjinal oluyor hatta göğüs aydınlatmalarını ışık şiddetini ayarlayan düğme ile parlaklığı ayarlanabiliyor bu sebep le direnç bağlamaya bile gerek kalmıyor.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AYHANAVDARLI link' Alıntı:
Merhabalar  2013 Astra j sahibiyim, led uygulamasını kendim yaptım.Far açma kapama düğmesi çıkışlarına bağlayınca orjinal oluyor hatta göğüs aydınlatmalarını ışık şiddetini ayarlayan düğme ile parlaklığı ayarlanabiliyor bu sebep le direnç bağlamaya bile gerek kalmıyor.
Güle güle kullanın peki sağ kapıya kadar kablo çekme işini nasıl hallettiniz

AYHANAVDARLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler, kabloyu vitesin  olduğu kısımdan döşemeden aşağı, tekrar döşemenin içinden(parmakla iterek kablo yerleşiyor) gaz fren pedallarının üzerinden ve far açma kapama düğmelerinin altın da kı saklama cebinin arkasından geçip bağlantı yı yaptım.led de siyah beyaz kablo , far açma butonunda siyah kablo  eksi,iki adet sarı var biri direk yakıyor diğeri ön göğüsle beraber şiddeti ayarlanabilir şekilde yakıyor. yapmak isteyenlere bu yazı yardımcı olur umarım .

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler, kabloyu vitesin  olduğu kısımdan döşemeden aşağı, tekrar döşemenin içinden(parmakla iterek kablo yerleşiyor) gaz fren pedallarının üzerinden ve far açma kapama düğmelerinin altın da kı saklama cebinin arkasından geçip bağlantı yı yaptım.led de siyah beyaz kablo , far açma butonunda siyah kablo  eksi,iki adet sarı var biri direk yakıyor diğeri ön göğüsle beraber şiddeti ayarlanabilir şekilde yakıyor. yapmak isteyenlere bu yazı yardımcı olur umarım .

Hayırlı olsun.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farklı bir yol izlemişsiniz gayet güzel olmuştur yalnız benim araçtada kapı kollarından almıştı enerjiyi Sn. Madmax 50 ışık kısma butonları ile kısınca oda kısılıyor sizin avantajınız direnç bağlamamak olmuş o yönden güzel olmuş...

Bu arada İnternetten Kırmızı Mantar led siparişi verebilirsiniz arkadaşlar  o bulmakta zorlandığımız  100 Adet mantar led 5 TL kargo ile toplamda 10 TL ye halloluyor. Ben her ihtimale karşı elimde olsun diye sipariş verdim olurda bir ankara buluşması yaparsak tekrar kullanırız :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Orhan benim şu ledleri halletsek beraber yahu?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olur mücahit bey siparişlerim kargoda gelsin halledelim yarın elimde olur sanırım