Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12000 km kullandıktan sonra filtreleri değiştirdim çok pisti,genellikle aygaz kullanıyorum,ilk defa shellden yakıt aldım deneyip bakacağım

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdi arkadaşlar kafam karisi. konuya tam hakim olamadım..
aygaza kötü dedik eyvallah.

hangi gazları oneriyoruz? hangi otogaza yönelenim...??

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hep Aygaz kullanıyorum bir problem oluşmadı hatta geçenlerde filitre değiştirdim. Filitreninde kötü olmadığını gördük. Diğer forumlarda araçların LPG filitrelerini gördükten sonra benimki tertemiz diyebilirim.Ben aygaza devam ediyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şimdi madem açıklama yapılcak bende mevzuya gireyim...
Açıkçası ben shell gaz kullanıyodum çokta memnundum hayatımdan ama baktım opet reklamları dönmeye basladı dedim alayım.ilk 1-2 hatta 3 aya hersey süper araba iyi gidiyo falan filan ama geççen aydan itibaren araba alt devirde silkelemeye basladı ve gazın nezaman bittiğini bile takip edemez oldum servise gidiyorum hersey normal gözüküyo iki diş var görünüyo araba 3000 deviri geçince benzine geçiyo falan ... en son yaşadığımda arabada 3 dis gözükürken tüp göstergesi ledleri hepsi yanıp sönmeye basladı heralde dedim havaya uçacaz:)) neyse servisime bende gittim onlarda filtreyi söktüklerinde hat safhada yağ olduğunu ve hemen gazımı değistirmemi önerdiler tekrar shelle döndüm simdi nekadar km gitceğimi biliyorum performansı alt devirdede üst devirdede farketmez olduu shelldende bidaha vazcaymam

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aygazdan alanlar lütfen euro lpg plus'mı yoksa normal lpg mi aldıklarına dikkat etsinler..