Follow me home

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Astra j edition aracıma follow me Home takmak istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Follow me home

Bence pek gerekli bi ozellik degil simdiye kadar hic kullanmadim.
Far sensoru taktirmak daha faydali bence.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.' Alıntı:
Bence pek gerekli bi ozellik degil simdiye kadar hic kullanmadim.
Far sensoru taktirmak daha faydali bence.

kesinlikle...

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eve uğurlama olarak araçta var zaten. Kontağı çektikten ve kapıyı açtıktan sonra bir kere sellektör yapın farlar bir süre yanıyor. Ama araca far sensörü takmak daha işlevsel olur zaten far sensörü içinde follow me home de oluyor. Ben çinden 1yıl önce bi ürün satınaldım far yağmur sensörü ve follow me home içinde var araca montajı anca yapabildim. Sadece far sensörünü bağladım, yağmur sensörü için araçta biraz zaman geçirmrk lazım. Follow me home için direk aküden hat çekmek gerekiyor sabit sürekli 12volt istiyor araya bi sigorta atmam gerek almak için zaman bulamadım. Aldığım anda bağlayıp deneyeceğim. Şuan far sensörü stabil çalışıyor hava kararınca önce parklar hava daha kararıncada kısalar açılıyor. Sistemi tam topladığımda paylaşım yapacağım.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ütenmen' Alıntı:
Eve uğurlama olarak araçta var zaten. Kontağı çektikten ve kapıyı açtıktan sonra bir kere sellektör yapın farlar bir süre yanıyor. Ama araca far sensörü takmak daha işlevsel olur zaten far sensörü içinde follow me home de oluyor. Ben çinden 1yıl önce bi ürün satınaldım far yağmur sensörü ve follow me home içinde var araca montajı anca yapabildim. Sadece far sensörünü bağladım, yağmur sensörü için araçta biraz zaman geçirmrk lazım. Follow me home için direk aküden hat çekmek gerekiyor sabit sürekli 12volt istiyor araya bi sigorta atmam gerek almak için zaman bulamadım. Aldığım anda bağlayıp deneyeceğim. Şuan far sensörü stabil çalışıyor hava kararınca önce parklar hava daha kararıncada kısalar açılıyor. Sistemi tam topladığımda paylaşım yapacağım.

aldığın ürünün linkini verebilirmisin?

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence gerekli zaten amacım far sensörü takmak auto far anahtari alıp aliekspreste gördüm far anahtarını ekstra soket takılıyor kesme biçme işlemi yok İşte link

Otomatik Far Başkanı Işık Sensörü Için Chevrolet Cruze/Aveo/Buick Encore Excelle
http://s.aliexpress.com/iENzQveQ
(from AliExpress Android)

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ürünle aldığım ürün arasında kalmıştım. yağmur sensörü olduğu için aldım ama arabanın silecek kolu canbuslu çıktı ama çözeceğim onuda zaman ayırmak mesele. Beğendiğiniz ürün tak çalıştır olduğu için daha kolay montajlanır ama follow me home varmı bilmiyorum bunda. Onu iyice araştırın.

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz yapım aşamasını resimler ile gosterirseniz arkadaşlarımızda yararlanır ve suan araştırma icersindeyim