Follow me home

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Follow me home

Kado1111' Alıntı:
Bence gerekli zaten amacım far sensörü takmak auto far anahtari alıp aliekspreste gördüm far anahtarını ekstra soket takılıyor kesme biçme işlemi yok İşte link

Otomatik Far Başkanı Işık Sensörü Için Chevrolet Cruze/Aveo/Buick Encore Excelle
http://s.aliexpress.com/iENzQveQ
(from AliExpress Android)

Auto konumlu far anahtarı almanıza gerek yok. Edition üzerindeki anahtarın içi auto konumlu olanla aynı. Ben aldım 28dolara ürün orjinal olarak geldi sadece gm yazan yer traşlanmıştı. İçini dağıttım kartın markası bile aynı sadece seri nosu farklı. Gelen anahtarı kullanamadım, üstüne bastıre bastıra söyledim kırmızı işikli olsun diye yeşil işıklı geldi, ayrıca far konumunu aşağı indiriyor siz yukarı kaldırsanız bile yeteri kadar kalkmıyor, ayrıca far sanki bozuk gibi takılarak aşağı yukarı hareket ediyor birde üstüne sağ far diğerine göre aşağıda kalıyor. Anlaşmazlık açtım geri ödeme yaptılar anahtarıda istemediler hatalarını kabul ettiler. Yarı ödeme istedim. Çinden gelen anahtarın dışını üzerindeki anahtarın içini aldım taktım yerine. Editionun off konumu diğer donanımlarda auto ya denk geliyor. Sadece şu artısı var off kısmı geliyor çevirdiğin zaman gündüz farları tamamen kapanıyor bir daha off deyince açılıyor bunun için para vermeye değmez. Zaten anahtar sürekli autoda kalıyor, oda editionun off konumu zaten. Boşuna para vermeyin yani.

Kado1111' Alıntı:
Siz yapım aşamasını resimler ile gosterirseniz arkadaşlarımızda yararlanır ve suan araştırma icersindeyim

Suan bi elektrikçiden sigorta lazım onu alıp takınca resimli paylaşım yapacağım, sadece far sensörü için.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sistem çok basit bir şekilde montajlanıyor. Chevrolet için tarifi vardı birçok mağazada. Benimki biraz karmaşık. Aşina olmak lazım aracın sistemine.

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ozaman geriye birtek o soketi almak gerekiyor bu soket birtek alieksprestemi mevcut

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kado1111' Alıntı:
Bence gerekli zaten amacım far sensörü takmak auto far anahtari alıp aliekspreste gördüm far anahtarını ekstra soket takılıyor kesme biçme işlemi yok İşte link

Otomatik Far Başkanı Işık Sensörü Için Chevrolet Cruze/Aveo/Buick Encore Excelle
http://s.aliexpress.com/iENzQveQ
(from AliExpress Android)

Ben bundan almak istiyorum türkiyede satışı varmıdır acaba, çinden çok geç geliyor. Birde montajı nasıl yapacağız sigorta kutusunun neresine takacağız kablosunu

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.aliexpress.com/item/Port...id=ea3a8174-5678-4b51-b806-f600af473c48&tpp=1 bunda resimli tarifi var. astra j de bir kablo direksiyon altındaki sigorta kutusuna gidiyor, bir kablo ön yolcu kısmında kapak altında bulunan kablo merkezine giriyor. buradaki resimlerden yapılabilir. Ülkemizde bunu bulmak biraz zor belkide imkansız. başka ürünler var evrensel, bu araca özel olduğu için bulmak zor özellikle birinin getirtmesi lazım o da zor.

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkiyede de istemediğin kadar bulabilirsin. Birsürü var bunu yapan satan ve montajını sağlayan. Hatta bu konuda bildiğim en iyi markada Modacar. N11 de sahibinde de gitti gidiyorda hatta hepsiburada bile bulabilrsin modacar ın ürünlerini... Ve fiyatlarda bence gayet makül.

Far SenSörü ve Folow me Home

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar Türkiyedeki sitelerde kesme biçme işlemi var paylaştığım linktekinde yok türkiyeden bir kişi almış Opel Astra j kasaya kullanmış yorumlarda gördüm demekki Cruze ile ayni bu parça En yakın zamanda siparis vermem bende

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deli_yusuf' Alıntı:
Türkiyede de istemediğin kadar bulabilirsin. Birsürü var bunu yapan satan ve montajını sağlayan. Hatta bu konuda bildiğim en iyi markada Modacar. N11 de sahibinde de gitti gidiyorda hatta hepsiburada bile  bulabilrsin modacar ın ürünlerini... Ve fiyatlarda bence gayet makül.

Far SenSörü ve Folow me Home

bu tür cihazlar bizim cihazlarda çalışmıyor, hem modacar hemde mertmod ile görüşmüştüm astra j ile çalışmıyor demişlerdi. aliexpress teki ürün far sensörü  çalışabilir ancak follow me home özelliği çalışmayabilir çünkü editionda sis farı yok follow me özelliği sis farı ile çalışıyor bu cihazda . yine de denemek istiyorum far sensörüde yeter bana. çinden çok uzun sürede gelecek türkiyede satan olsaydı iyiydi.

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkiyedeki follow më home olayı soruyorum satıcıya olur diyor çok araştırdım fakat inandırıcı gelmedi en iyisi linkteki urun

Adamın biri satıyor da 150 tl istiyor sahibinden 75 liraya almış 150 istiyor :)