Fren Kaliperi Boyama İşlemi (resimli)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için tşk...

bende boyayalı baya oldu...

ben kaliperi benzinle fırça ile bi güzel temizledim... pırıl pırıl oldu... sonra gazete ile kapattım biraz ama buradaki kadar kapatmamıştım. burda çok sıkı kapatmışlar.. benimkinde balatanın arka yüzü filana boyandı... bildiğimiz beyaz eşyalar için satılan sprey boya ile boyadım hiç bişe olmadı şimdiye kadar...

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için tşk.çok güzel :)

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kırmızıya boyamaya karar verdim ama hangi kırmızı? nasıl bir kırmızı tonu kullanmak gerek ?

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprey boya soluk olur esas bu iş için kaliperleri çıkarmak gerekir bunun içinde bir tekerlekçiye gitmeniz yeterli kaliperleri temizlersiniz sonra kaliper boyaları vardır özel bu iş için performans shopların hepsinde satılır çokda ucuzdur 20 milyon falandı en son onla boyarsanız devamlı parlak kalır ve boya asla atma çıkma yapmaz

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
sprey boya soluk olur esas bu iş için kaliperleri çıkarmak gerekir bunun içinde bir tekerlekçiye gitmeniz yeterli kaliperleri temizlersiniz sonra kaliper boyaları vardır özel bu iş için performans shopların hepsinde satılır çokda ucuzdur 20 milyon falandı en son onla boyarsanız devamlı parlak kalır ve boya asla atma çıkma yapmaz

burda kullanılan boyada özel kaliper boyası ısıya dayanıklı :good:

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoş olmuş