Fren Kaliperi Boyama İşlemi (resimli)

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha sonra aracımızdan 5 adım geriye giderek uzaktan şöyle bir bakmalı ve, "ne güzel oldu, ellerime sağlık" diyerek durumdan haz almalıyız...
:)
Bu mudur ?
Budur TESEKKULER

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de yaptırmak istiyorum
Bu işi yapan bir yer var mı tavsiye edeceğiniz
Bir de fiyat kaça mal oluyor

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar boyamaya falan hiç gerek yok şahane kaplamalar var somonlu yapıştırma değil eski kaplamalar yapıştırmaydı ama bu yeni gelenler somonlu yani takılıp çıkartılabiliyor ve mükemmel bir görüntü veriyor brembo kaliperlerinin kopyası aynısı brembonun tanesinin 10 bin dolar olduğunu düşünürseniz 100 milyona takıyorlar 4 ünü

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw çok güzel yapanın anlatanın ve sitemize koyanın emeğine sağlık bugün bende yaptırdım kendim yapıcaktım ama boya bulamadım tanıdık lastikçiye yaptırttım.
Bulduğum bi boya vardı özel olarak getirtmiş benim aksesuarcı getirdiği kişiye 120ye vermiş bana dediki maliyetinden aşağıya veririm eğer istersen dedi aklım onda kaldı bu boya solma yapmıyormuş ayrıca içini açtım baktım baya orjinal bişeydi öyle sprey boya falan değil gayet bildiğimiz boya yanında incelticisi temizleyicisi vs herşeyiyle hatta içinde uygulama rehberi var 1000küsür derecelerden bahsetti yarış arabaları için boyaymış böyle bişey uygulayan varmı arabasına benim çok hoşuma gitti açıkçası yanımda para olsa alabilirdim o an

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
paylaşım çok güzel.. elinize sağlıkk.. beyaz eşya için satılan sprey boyalardan ziyade metal yüzey boyası ( içerisinde cila bulunan ) yüksek ısıya dayanıklı sprey boyalardan kullanırsanız uzun süre atma yapmayacak ve rengi solmayacaktır.
bu arada bu tür sprey boyaların tam kuruma zamanı genelde 24 saattir

vectra14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzeL bir payLAşım eLine sağLık...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne renk yapsam?benim arabaya kırmızı,mavi sarı hiç gitmez.:confused: