golf 6 dan sonra buradayımm...:)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: golf 6 dan sonra buradayımm...:)

bende eski golf sahibi oarak sunu söyleye bilirim ki golf serisinin en tipsizi golf 6  suanki astraj mi satiyorum ama astra j 2.0 cdti almayi düsünüyorum.bendekinin km bayagi yükseldi

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz.

copcu06 link' Alıntı:
bende eski golf sahibi oarak sunu söyleye bilirim ki golf serisinin en tipsizi golf 6  suanki astraj mi satiyorum ama astra j 2.0 cdti almayi düsünüyorum.bendekinin km bayagi yükseldi

Tamamen katılmakla birlikte Golf VI yı Golf V e göre daha çok beğenenler çoğunlukta onu da anlamış değilim.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

musti2323 link' Alıntı:
emniyet kemeri ve gösterge üstündeki tıkırtıları çözemedim servise de gitmek istemedim...tsi çok farklıydi tabiki ama radara girme korkusu benzin ibresinin çok çabuk aşağıya düşmesi ve ışıklardaki yarışlardan sıkıldım artık :))) ama inanın golf 6 da çook fazla tıkırtı vardı servise 7-8 kez tıkırtılar için gittim ama sonuç aynı, kapılar yağlanırdı ve açıp bakacaz derlerdi ya da bu ses normal demelerinden bıkmıştım sadece müzik sesini daha çok açmaya başlamıştım.
Eğer astrada ve golf te aynı şeyden şikayetçi olduğunuza bakılırsa sizin seslere karşı fazla hassasiyetiniz var gibi görünüyor. Golften sonra süspansiyon anlamında astra size çok sert gelecektir özellikle şehir içinde. Motor sesinin de kulağınızı tırmalayacağından eminim. Nerede TSI nin sessizliği nerede astranın dizel sesi, ama zaten muadili değil. neticede biri benzinli biri dizel. Aramıza hoş geldiniz, aracınızı zevkle keyifle kullanmanızı dileriz. Golf, hele tsi motoru ile gerçekten güzel bir araç ancak astra da yabana atılacak bir cihaz değildir, siz de H kasa kullanıcısı olarak belki farklı düşünüyorsunuz ama J kasa bir başka.

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun,hoş geldiniz.

musti23231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Eğer astrada ve golf te aynı şeyden şikayetçi olduğunuza bakılırsa sizin seslere karşı fazla hassasiyetiniz var gibi görünüyor. Golften sonra süspansiyon anlamında astra size çok sert gelecektir özellikle şehir içinde. Motor sesinin de kulağınızı tırmalayacağından eminim. Nerede TSI nin sessizliği nerede astranın dizel sesi, ama zaten muadili değil. neticede biri benzinli biri dizel. Aramıza hoş geldiniz, aracınızı zevkle keyifle kullanmanızı dileriz. Golf, hele tsi motoru ile gerçekten güzel bir araç ancak astra da yabana atılacak bir cihaz değildir, siz de H kasa kullanıcısı olarak belki farklı düşünüyorsunuz ama J kasa bir başka.
evet biraz seslere karşı hassasım hiç ses gelmesin istiyorum..:))) golf gerçekten çok sessizdi.çalıştığını bile bazen anlamıyordum.astra j sert ama güven hissi cok fazla.ailem bile virajlara girdiğimi hissetmiyor çocuğumun midesi bulanmıyor artık :)))
ayrıca tüm arkadaşlara teşekkürler herkese kazasız belasız günler diliyorum....

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee Hayirli olsun araciniz...

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf kullanicisi oldugunuz icin bir sorum var.

Sizce Golf verilen parayi son kurusuna kadar hakeden bir araba mi, yoksa ismi var diye mi insanlar bos Golf icin 60 bin lira vermeye razi oluyorlar.