Göstergelere mavi ve kırmızı led taktım

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
mükemmel olmuş;ben kendim beyaz led ve direnç kullanarak tüm iç aydınlatmayı değiştirdim; gece görüntü gayet hoş ama foto çekince belli olmuyor; bu ledden ziyade ampül gibi bir görüntü vermiş;çok orjinal olmuş.....

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel olmuş;ben kendim beyaz led ve direnç kullanarak tüm iç aydınlatmayı değiştirdim; gece görüntü gayet hoş ama foto çekince belli olmuyor; bu ledden ziyade ampül gibi bir görüntü vermiş;çok orjinal olmuş.....

teşekkür ederim... sen deyince hatırladım benim ledlerin dirençleri de üzerlerinde hazır bulunuyor, benim direnç takmam gerkmedi:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sen de kesinlikle haklısın:D ama ibre sorunu biraz karışık gibi forumda biraz araştırmıştım en son bir arkadaş güç bela becermiş. acaba direk kırmızı ibre bulup alsam iş görür mü?
kırmızı ıbre ıs gormez ısıklanması lazım ben zor bela yaptım daha dogrusu pederle yaptık ama şekıl oluyo :D:D
hayırlı olsun guzel olmuş gule gule bın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

benden sana benım kadranın fotolarıı telefon cekımı gece oldugu ıcın soluk cıkmıs

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@bluefear53

kırmızı ibreler 10 numara olmuş... nasıl yaptın? bir de klima panelinde hem mavi hem kırmızı nasıl kullandın? ben pek anlamıyorum bu işten, aslında anlıyorum da konu araba olunca çekiniyorum bilen birine yaptırmak daha iyi gibi geliyor. paylaşım için teşekkürler

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalan söylemeyi sevmem mavi yakışmamış belkide resimden gördüğüm için ama beyaz led taksan bence daha güzel olurdu.

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalan söylemeyi sevmem mavi yakışmamış belkide resimden gördüğüm için ama beyaz led taksan bence daha güzel olurdu.

samimi davrandığın için teşekkürler... vw'lerin kadranlarında ve paneldeki butonlarında kullandıkları renkler çok hoşuma gidiyor biraz ona benzetmeye çalıştım

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samimi davrandığın için teşekkürler... vw'lerin kadranlarında ve paneldeki butonlarında kullandıkları renkler çok hoşuma gidiyor biraz ona benzetmeye çalıştım

anladım tabi zevk meselesi.

benimde hondaların kadranları çok hoşuma gidiyor ben onları beğeniyorum.

Ayrıca bizim corsalarda en beğenmediğim yeri kadranı çok basit ve sarı yanıyor Şahinden bir farkı yok.