hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

adRe J link' Alıntı:
DS4 değilde DS5 i kesinlikle çok beğeniyorum tasarımı bir harika golf e yada cosmo astra ya göre benim tercihim DS5 olurdu sanırım fransız falan ama dedikleri gibi bakarsan bağ bakmazsan dağ olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2012-ds5-aliciysan-ilani-mutlaka-okumani-oneririm-156512991/detay

ds5 d sinifi rakibi passat ve insignia zaten golf ve astra degil.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet ben sedan araç sevmiyorum ısınamıyorum niyeyse d sınıfı olmasına rağmen hb tipi olması beni çok etkiliyor çok pahalı o para verilmez rakipleri çok güçlü ama dediğim gibi tasarımını çok beğeniyorum yoksa bir passat insignia bmw olamaz tasaım çok etkileyici

mesela 70 küsür sıfır hb araçlara göre çok daha güzel göze hitap ediyo örneğin bir insignia passat a zevkine göre daha sonradan ilave edilecek modifiyeler fazlası ile fabrika çıkışlı üzerinde görünüm hoş ama iyi bakılırsada güzel binilir ya

furkansayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
arka camı biz açmıyoruz da arkaya oturanlar açıyor :)

Hem yazin hemde kisin artik klima kullanildigi icin arka camlarin cokta (benim icin) önemi yok aslinda.Birde gercekten bu kadar on yargili olmamalisin tabiki sana buyuk saygi duyuyorum ama DS serisi gercekten farkli :) saygilar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapısından döndüğüm araçlar sırasıyla aveo, c-elysee, toledo, octavia, jetta, focus, civic, corolla ve nihayetinde Astra.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

furkansayan link' Alıntı:
Hem yazin hemde kisin artik klima kullanildigi icin arka camlarin cokta (benim icin) önemi yok aslinda.Birde gercekten bu kadar on yargili olmamalisin tabiki sana buyuk saygi duyuyorum ama DS serisi gercekten farkli :) saygilar
önyargılı değilim.cam sadece klima için açılmaz ki.temiz hava almak için ya da aracın içinin havalandırılması için açılır.Sport ve coupe birçok aracın arka camları açılırken bu aracınkinin açılmaması çok komik olmuş :)

kapetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aynı gün içinde fiat linea,toyota corolla 1,3 baktım ve en sonunda en doğru kararı verdim  astra j  greatt

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapetan link' Alıntı:
ben aynı gün içinde fiat linea,toyota corolla 1,3 baktım ve en sonunda en doğru kararı verdim  astra j  greatt
deri direksiyon yazmışsınız nasıl bir uygulama yaptınız?

Alimertx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Wolksvagen jetta 1.2 highline sipariş ettim... 2 ay bekledim Türkiye'ye geldiği gün rezalet wolksvagen bayisi arayıp araca zam geldi zamlı fiyatından vereceğiz dediği için vazgeçtim.. 2 ay sonra astra j aldım iyikide almışım....