Hava Filtresi

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Hava Filtresi

sn.hüsnü siz hava filtresi taktirmayı düşünmüyormusunuz?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

deathburn link' Alıntı:

Ben pek anlamam modifikasyon işlerinden o yüzden de pek sıcak bakmıyorum (hele garanti süresi içinde hiç sıcak bakmıyorum).

Sadece (istediğim tek şey) irmscher in arka 4lü rear silencer ı ama o da 4ü efektif bir şekilde çalışacak ise. Yani egzost sisteminde bir revizyon yapılacak.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deathburn link' Alıntı:
bu bana değil sanırım? eğer banaysa adım halil :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=deathburn link=topic=40.msg10605#msg10605 date=1299080422]
bu bana değil sanırım? eğer banaysa adım halil :)
[/quote]
değilmiş ok :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

drwaverunner link' Alıntı:

Ben pek anlamam modifikasyon işlerinden o yüzden de pek sıcak bakmıyorum (hele garanti süresi içinde hiç sıcak bakmıyorum).

Sadece (istediğim tek şey) irmscher in arka 4lü rear silencer ı ama o da 4ü efektif bir şekilde çalışacak ise. Yani egzost sisteminde bir revizyon yapılacak.
[/quote]
Araba rezil edilmeden ve abartılmadan yapılan modifikasyon işlemlerinin hepsi mübahtır  :) Yeter ki yakışanı yapın

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:

[/quote]
4lü çıkış çok şık olur, ben de bizim araçlarda da insignia gibi sağlı sollu iki çıkış olsaydı diye iç geçiriyorum.. eğer amacınız görüntü ise dediğim gibi çok şık olur, ama amaç performansa yönelik modifiye ise pek tavsiye etmem, çünkü ekzostdan çıkışın artması ihtiyacından önce motora  giriş iş artması gerekir, yani chiptunig, bununla beraber ekzantrik millerinin değişimi, bu gücü durdurabilmek için fren disklerinin büyümesi ve hava soğutmalı olması ve en sonunda burdan gelecek gücü dışarı atmak için header ( motor çıkışından itibaren dörtlü egzost çıkışları, ön susturucu değişimi. orta susturucu değişimi ve en sonunda son susturucu değişimleri.. ki bütün bunlar muazzam paralara mal olur

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Amacım görüntü ama nasıl bir görüntü?

Parça takıldıktan sonra soldaki 2 tane simsiyah sağdaki iki tane bembeyaz olacak ise istemiyorum. Apaçi işi bir işe kalkışmam.

Aracın motorunda da performansa yönelik bir değişiklik olmasın. Sadece gaz çıkarken gazın debisi tek bir egzost yerine  4 ağızdan çıksın. Bunun performansa olumlu bir etkisi olsun anlamında taktırmak istemiyorum.

Motorün gücü artmasın. Sadece çıkan gaz 4e bölünsün. Bunun için çok da fazla bir egzost düzenlemesi olacağını zannetmiyorum.

Friedrich Motorsport Sportauspuff Opel Astra J 1.6 Turbo.wmv

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

O saçma uçları takana kadar 2 tane orjinal ucu taksaymış bence daha guzel olurmuş... general_mmmmmmm

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

deathburn link' Alıntı:
O saçma uçları takana kadar 2 tane orjinal ucu taksaymış bence daha guzel olurmuş... general_mmmmmmm

Çıkışların tasarımı benim de hoşuma gitmedi. Çok emanet durmuş ama sistemi istediğim gibi yapmış. Tabi bunun için motorun içine kadar bir müdahale var mıdır bilmiyorum. Eğer yapılacaksa işin doğrusu bu diye düşünüyorum.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Motordan uç çıkarmaya gerek yok diye düşünüyorum.Son susturucudan itibaren ek bir kaynak egsoz çıkışı yeterli olacaktır.İnsignialara bakarsanız onlarda son susturucuya kadar tek çıkış son susturucudan sonra 2 çıkış ayarlanıp dışarı veriliyor