Hava Filtresi

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Hava Filtresi

Insignia'nın sistemi aşağıdaki gibi. Bunu bizde yapabilirlerse denemeye değer diye düşünüyorum. Servis buna pek yanaşmaz ama sanayi de bu işin altından çıkacak "usta" vardır.

60929271.jpg

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

tamam işte dediğim gibi

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Sanayide sağlam 1 egsozcu bulun en gec 2 saatte işi bitirir !

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Sn.drwaverunner irmscherın arka 4lü rear silencer'ını taktırmak isteyenler varsa bir araya gelip araştırıp uygun bir fiyata alabilir belki çünkü bende kafaya kotdum tabi dediğiniz gibi eğer dördüde aktif çalışacaksa gerçi onu halledebilirtiz servis yada sanayide.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

NewPa1n link' Alıntı:
Sn.drwaverunner irmscherın arka 4lü rear silencer'ını taktırmak isteyenler varsa bir araya gelip araştırıp uygun bir fiyata alabilir belki çünkü bende kafaya kotdum tabi dediğiniz gibi eğer dördüde aktif çalışacaksa gerçi onu halledebilirtiz servis yada sanayide.

Opel Egem görsel de olsa montajını yapmadı mı? Sipariş verdi yolda diyorlardı ?

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=NewPa1n link=topic=40.msg10628#msg10628 date=1299084574]

Opel Egem görsel de olsa montajını yapmadı mı? Sipariş verdi yolda diyorlardı ?
[/quote]

valla hala ses seda yok aricaklardı güya, ben yarın ararım onları arka tampon hariç hepsi vardı.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Arka tampon ellerine gelmiş olsa bile krom egzost uçlarını ayrıca sipariş etmeleri gerekiyor. O yüzden uğraşmıyorlar :)