Hava Filtresi

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hava Filtresi

hllb link' Alıntı:
arkadaşlar k&n kutu içi filtre almak istiyorum. almış olan yada almak isteyen var mı? yada bir yerlerde satıldığını bilen var mı? ben aradım bulamadım. memlekette bulamazsam abd den alacam. ürün kodu 33-2964

Amerika ya gerek yok , kargo çok pahalıya gelir.
İngiltere de var , kargo 9 pound.

http://cgi.ebay.com/VAUXHALL-ASTRA-J-MK6-1-4-09-10-K-N-AIR-FILTER-KN-NEW-/310252452785?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item483c7cbbb1

Alternatif olarak ta PiperCross var.

http://cgi.ebay.com/Pipercross-Air-Filter-Astra-J-1-4-Turbo-2009-PP1779-/250672733564?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a5d425d7c

Bence kiti beklemek daha doğru , karbon kazanlı bir kit ile daha iyi sonuç alınır.
Önceki aracımda Simota karbon kazanlı kit kullanıyordum sonuç süperdi.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bende biara hava filitresine bakayım diyordum ama 1.500 km sonra bakım var boşuna uğraşmak istemedim açıkcası.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esmerce link' Alıntı:
Abicim bizim araçlarımızda havanın miktarını ölçen hassas sensörler var, K&N filtrenin sorun çıkarmadığına emisindir umarım?
kutu içi sorun çıkarmaz eminim

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Amerika ya gerek yok , kargo çok pahalıya gelir.
İngiltere de var , kargo 9 pound.
abd den kargoyla gelmeyecek, ordan gelecek kişi gelirken getirecek. tabi o zamana kadar ben burada bulamazsam

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Halil abi K&N uygulamasından sonra motorun alt - üst devirlerindeki güç üretimi ve özellikle sesinde ne gibi değişiklikler olacak araştırdın mı?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Halil abi K&N uygulamasından sonra motorun alt - üst devirlerindeki güç üretimi ve özellikle sesinde ne gibi değişiklikler olacak araştırdın mı?
ben kutu içi alacam. açık filtre çok ses yapıyor ve nadiren de olsa stop etme falan yaşatabiliyor. kutu  içi filtreyi daha önce brava da kullandım. seste bir değişiklik olmuyor. aracın çalışması biraz daha güzel oluyor gibi. astraya alıp taktığım zaman yorum yaparım.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

bugun bende kutu içi filitreyi araştırdım biraz, aklıma yattı açık hava filitresi gibi çok ses çıkmıcak ama az da olsa motorda bir homurdanma olucaktır, işin iyi tarafı araçta kesme biçme işlemi yapmadan uygulanması.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
bugun bende kutu içi filitreyi araştırdım biraz, aklıma yattı açık hava filitresi gibi çok ses çıkmıcak ama az da olsa motorda bir homurdanma olucaktır, işin iyi tarafı araçta kesme biçme işlemi yapmadan uygulanması.
zaten var olan kağıt filtreyi çıkarıp bunu takıyorsunuz. ben geçen günlerde türkiye temsilcisine mail gönderdiğinde ellerinde yoktu. şimdilik bulmak biraz zor sanırım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de Brava vardı, motoru 4000dd den sonra çok güzel homurdanırdı, alt takımı ve geneli çok sorunsuz zamanına göre değişik tasarımlı bir araçtı.

Brava da ses değişimi olmuyorsa Astra da olsa bile algılanmayacaktır sanırım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen öyle harika bir motoru vardı aracın. ben de kutu içi filtreyle beraber supersprint egzoz da olduğu için benim araçta biraz ses vardı. ama filtreden kaymaklı değildi.