hayat kurtaran teknıkler ve kazalı luks arabalar

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cidd€n !!! güzeL bir konuya değinilmiş... lütfen dikkat !!! ne kendinizin ne de bir başkasının hayatını tehlikeye atmayın !!!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astradan sonraki fordun resmi gördünüzmü bakır tel gibi dolanmıs agacın etrafına :S

kutlu_han

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için saol. kesinlikle herkes görmeli bunu.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel paylaşım öncelikle teşekkür edeyim.Bizim Türkiye deki en büyük sorunlarımızdan birisi vasıfsız sürücüler.Zira son dönemde artık ehliyet almak zorlaştı ama bence yeterli değil.Teorik kısma yüklendiler ancak pratikte hala büyük eksiklikler var.Mesela ülkemizde güvenli sürüş kursları yok denecek kadar az bunun yanında ileri sürüş teknikleri kursuda aynı şekilde neredeyse yok.Bilinçli sürücüler yetiştirecek bilinçli eğitmenlerin eksikliğide göze çarpıyor.Bunun yanında caydırıcı cezaların yeterli olmaması ve çevresel etkenlerde ne yazıkki ülkemizde can almaya devam ediyor.Çok kötü durumdaki yollar, yanlış işaretlenmiş yollar, yetersiz tabelalar v.s...Bu kadar olumsuz etken varken birde bilinçsizce araç kullananlar buna eklenince felaketler ne yazıkki bitmiyor.Ülkemizdeki hayat pahalılığı nedeniyle kullanılan düşük güçlü ekonomik motorlar, fazla gündeme gelmese de araç sollarken yetersiz kalıp sürücünün paniklemesine ve kaza yapmasına neden oluyor...Sürat ile ilgili söyleyeceğim bir şey var.110 ile bir duvara çarpan Mercedes e200 ile 105 km hızla aynı duvara çarpan opel corsa a daki yolcular aynı hasarı alıyor.(Kabin yaşam alanı, ön panel hareketlenmesi, burulma direnci farkı).Buradan yola çıkarak altımızdaki arabanın ne olursa olsun kaynakla birleştirilmiş teneke olduğunu unutmamalıyız...Bunlar benim şahsi fikrim.Herkese kazasız belasız yaşamlar diliyorum...

ozen616216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım cok guzel.tesk ederım boyle bıseyı paylastıgın ıcın..

benımde basıma geldı gozumun onunde bı opelle honda carpıstı..opel barıyellere gırdı.arkadaslar ınanamazsınız barıyerler arabanın ıcıne gırdı ve ıcerdekılerı resmen bicti :(

ne olursa olsun hepsı metal parcası.o gunden sora bı daha hız yapmadım.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekerkürler

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru söze ne denir.
her şey açık..
kendi kullanmama değil karşıdakine veya -yayaya dikkat ediyorum.