İç-Dış Temizlik

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma efe bende dün cok guzel temizledim. bugun yagmur yağdı... ne yapalım. yağsında susuzluk cekmeyelim yazın. susuzluk oldumu yıkamak ıstesende yıkayamıyorsun cunku. sımdı en azından usengeclıkten yapmıyoruz .. :)
Zaten ne zaman araba yıkasak yağmur yağıyor:) Annemde camları silince yağıyordu:) yağmur duası gibi:) Yağsın yağsın arabalarımız şeker değilki erisin:)
zaten garajda varmış çekersin gene yıkarsın. Ben uzun yolda arada çok sağnak yağınca arabanın üstüne biraz deterjan atıp hafiften fırçalıyordum yağmur gerisini hallediyordu. burda da evin önüne bırakınca sağanakta yapıyom gene bizim garaj yok malum:) bide melih aklında bulunsun gerçi eminim biliyorsundur kuş pisliği ve ağaç reçinelerini ve ziftleri arabayı yıkayamasamda bagajdaki bir şişe su ile (daima taşırım) ve küçük deterjan şişemle temizlerim. boyaya zararlı.
Ağaç altlarına kuş olan bölgelere park etmemeye çalış...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sureklı 40 lı 100 lu kolonyalı mendil taşırım arabamda ve sılerım abı perıyodık bakım gıbı.. malum bızım fakulte uskudar da ve sahıle cok yakın. mutlaka bir namussuz pisliyor :D

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz geliyor bende uygun fiyatlı kaliteli pasta ve cila alsam iyi olcak :) kullandığım şampuan cilalı turtle wax güzel verim alıyorum