İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

özgün11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar  baktım ki herkes bir zamanlar gerçekten çok istemiş özellikle cosmolar da ki gibi iç kapı kollarına led yaptırmayı ama bakıyorum da uzun zamandır güncel bir fiyat alan yok bende 4 günlük kendimce bir araştırma yaptım aracın astra j sedan sport modeli iç kapı kollarına arka kollarda dahil dış kapı kollarına ve ön kapı eşiklerine ışıklı astra yazısı uygulaması toplamda 1000 tl fiyat aldım sizce fiyat uygun mudur daha önce bir çok arkadaş yaptırmış iç tarafa da dış tarafa da bunlar memnunlar mı acaba farkındayım az bir ücret değil ama bence bu uygulamalar tam kararında ne eksik ne fazla hakikaten çok hoş göstereceği kanısındayım fikirlerinizi bekliyorum hayırlı günler dilerim .

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

Para tamamen işçilik için istenen bir para neredeyse, çünkü malzeme para etmez led sonuçta. Ama iyi işçilik isteyen bir iş kablo tesisatı delme falan olacak. El becerisi olan arkadaşlar kendi yapabilir diye düşünüyorum ama yaptıracak olan kişiler için de biraz fazla geldi bana fiyat.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

Çok Pahalı Kenan Kardeşime Katılıyorum Malzeme Tutsa Tutsa Ne Kadar Tutar ki Bu Kadar Fahiş Fiyat olmaz Sadece İşçilik İçin...

özgün11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar haklısınız fiyat yüksek olabilir ama odakta ki arkadaşlarla konuştuğumda sadece dış kapı kollarına 1500 tl fiyat istediler  ???

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

:eek: :eek: :eek:

Bırak Aga Kalsın O kadar Paramı Verilir Ya

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat cok pahali.
Mert bu konuyu cok arastirmisti uygun fiyatta almisti onla bi gorusun bence.

özgün11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar daha uygun fiyat alabilen varsa lütfen bilgi verebilir mi aynen fiyat maalesef azcık yüksek 002tuhaff

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben binbir rica minnetle kapı içi ledi serviste 50 tl'ye yaptırdım. Arkadaşım dışarda dış kapı kollarını da 200 Tl'ye yaptırdı. Toplamda maksimum fiyat 250-300 arasında değişmeli diye düşünüyorum.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat yuksek

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Ben binbir rica minnetle kapı içi ledi serviste 50 tl'ye yaptırdım. Arkadaşım dışarda dış kapı kollarını da 200 Tl'ye yaptırdı. Toplamda maksimum fiyat 250-300 arasında değişmeli diye düşünüyorum.
Isikli astra yazisida dahilmis fiyata ama. 
Hepsi
250-300 tl mumkun degil bence.