İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

valla buluşmada mustafa kardeşimiz bir arkadaşımızın arabasının içine led yaptı bedevaya bence 1500 lira deli uçuk bir rakam 200-300 neysede

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

daos009 link' Alıntı:
valla buluşmada mustafa kardeşimiz bir arkadaşımızın arabasının içine led yaptı bedevaya bence 1500 lira deli uçuk bir rakam 200-300 neysede
Arac icine led kolay arkadasim.
Kapi kollarina led yapmak icin kapi dosemeleri sokuluyor. Kapi kollari sökuluyor kapi koluna uygun sekilde delik acilip led montaj ediliyor.
Bunlarida 200 tl ye yapan varsa dusunmeye bile gerek yok.
Kaldiki kapi esiklerinede led var.
Onun icin opel yazili sade parca 100 tl desen hesabini siz yapin.
Sanirim siz kapi ledle  karistirdiniz.
Bence ederi komple 500tl.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Arac icine led kolay arkadasim.
Kapi kollarina led yapmak icin kapi dosemeleri sokuluyor. Kapi kollari sökuluyor kapi koluna uygun sekilde delik acilip led montaj ediliyor.
Bunlarida 200 tl ye yapan varsa dusunmeye bile gerek yok.
Kaldiki kapi esiklerinede led var.
Onun icin opel yazili sade parca 100 tl desen hesabini siz yapin.
Sanirim siz kapi ledle  karistirdiniz.
Bence ederi komple 500tl.
fark yapmaz sizin hesabınızda 1500 tl ye çıkmıyor sonuçta bende onu demeye çalıştım

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1000 TL çok yüksek. Kapı eşikleri dahil olsa olsa 500-600 civarı normal bence...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Fiyat cok pahali.
Mert bu konuyu cok arastirmisti uygun fiyatta almisti onla bi gorusun bence.

Ben kapı kolu led olayını zamanında baya araştırdım. Hem yetkili servislerden hemde dışarıdan fiyatlar aldım.
Ama Gerçek servisin anlamsız fiyat politikası nedeniyle bu uygulamadan vazgeçtim.  evil_Chamaillerie
Bundan 4 ay önce Gerçek serviste Aksesuar sorumlusu olarak Doğan Bey çalışıyordu ve hem samimi olduğum hemde çok sevdiğim biriydi ama ne olduysa o işten ayrılınca oldu.  :(
Geçenlerde kapı kolu led yaptırmak için Gerçek servise gittim. Danışman arkadaşa fiyatını sordum 400 TL dedi.  ::) O arkadaş yemeğe çıkınca diğer bankodaki danışman arkadaşa sordum o da 500 TL dedi.  ??? Anlayacağınız kim, kime ne tutturursa kardır hesabı yapıyorlar. İşin en kötü yanıda Doğan Bey ayrılmadan önce onunla bu işlem için 250 TL'ye anlaşmıştım. ''Uygulamada ne değişti de bu fiyat artışı oldu'' diyorum cevap veremiyorlar. ''Yeni aksesuar sorumlunuzla görüşebilir miyim'' diyorum yeni aksesuar sorumlumuz yok diyorlar. ''Bu işe kim bakıyor diyorum'', parça müdürü Murat Bey diyorlar ama Murat Bey'e de ulaşamıyoruz. Kısacası bu nedenlerden dolayı kapı kolu led yerine Odak'ta ayna altı çift led uygulaması yaptırmaya karar verdim. ֖nceleri tüm forumdaki arkadaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim Gerçek servisi de artık kesinlikle tavsiye etmiyorum.

֖zet olarak diğer uygulamaları bilmem ama kapı kolu led uygulamasının benim için maksimum ederi 250-300 TL'yi geçmemeli.  :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

MeRt link' Alıntı:
Ben kapı kolu led olayını zamanında baya araştırdım. Hem yetkili servislerden hemde dışarıdan fiyatlar aldım.
Ama Gerçek servisin anlamsız fiyat politikası nedeniyle bu uygulamadan vazgeçtim.  evil_Chamaillerie
Bundan 4 ay önce Gerçek serviste Aksesuar sorumlusu olarak Doğan Bey çalışıyordu ve hem samimi olduğum hemde çok sevdiğim biriydi ama ne olduysa o işten ayrılınca oldu.  :(
Geçenlerde kapı kolu led yaptırmak için Gerçek servise gittim. Danışman arkadaşa fiyatını sordum 400 TL dedi.  ::) O arkadaş yemeğe çıkınca diğer bankodaki danışman arkadaşa sordum o da 500 TL dedi.  ??? Anlayacağınız kim, kime ne tutturursa kardır hesabı yapıyorlar. İşin en kötü yanıda Doğan Bey ayrılmadan önce onunla bu işlem için 250 TL'ye anlaşmıştım. ''Uygulamada ne değişti de bu fiyat artışı oldu'' diyorum cevap veremiyorlar. ''Yeni aksesuar sorumlunuzla görüşebilir miyim'' diyorum yeni aksesuar sorumlumuz yok diyorlar. ''Bu işe kim bakıyor diyorum'', parça müdürü Murat Bey diyorlar ama Murat Bey'e de ulaşamıyoruz. Kısacası bu nedenlerden dolayı kapı kolu led yerine Odak'ta ayna altı çift led uygulaması yaptırmaya karar verdim. ֖nceleri tüm forumdaki arkadaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim Gerçek servisi de artık kesinlikle tavsiye etmiyorum.

֖zet olarak diğer uygulamaları bilmem ama kapı kolu led uygulamasının benim için maksimum ederi 250-300 TL'yi geçmemeli.  :)

+1 045thumbsup

özgün11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

banada bu fiyatları veren gerçek deki murat bey oldu bende anlamadım cidden yüksek fiyat odak da sadece kapıya 1500 tl istedi o da ayrı  walll bütün servisleri de aradım başka yapan bir yer yok ankarada opak varmış iç kapı kollarını 80 tl ye yaptırmış arkadaş buyrun cenaze namazına  031blaa

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özgün link' Alıntı:
banada bu fiyatları veren gerçek deki murat bey oldu bende anlamadım cidden yüksek fiyat odak da sadece kapıya 1500 tl istedi o da ayrı  walll bütün servisleri de aradım başka yapan bir yer yok ankarada opak varmış iç kapı kollarını 80 tl ye yaptırmış arkadaş buyrun cenaze namazına  031blaa

Odak'taki kapı kolu led uygulaması Gerçek'te yapılana göre çok farklı.  :)
Evet pahalı olabilir ama çok daha komplike bir işlem yapılıyor. ''Sen 1500 TL'ye kapı kolu led yaptırır mısın'' derseniz kesinlikle yaptırmam ama iki uygulama arasında dağlar kadar fark var.  :)

Bu arada Gerçek servisten Murat Bey'in telefon numarası sizde varsa özelden rica edebilir miyim?
Kendisiyle kapı kolu led konusunda konuşma fırsatım olmadı. Hem serviste yaşanan saçma durumlardan kendisini haberdar ederim hemde kapı kolu led için son bir fiyat alabilirim.  :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rakamlara bak ya bildiğin millete comolokko ya her yeri işçilik olsa ne olur tır parklarında adamlar koca tırı baştan aşağı ledle kaplıyorlar 200 300 lira alıyo almıyorlar yaptırmayın arkadaşım enayi yerine koydurmayın kendinizi bunlardaki mantık belli arabaya 50 bin vermiş bu para ona koymaz üç kuruşluk şeye on katı fiyat çekiyorlar yaptırmayın arkadaşım yazık günah paraya o paraya bir ay geçinenen aile var 4 tane led takacak 1000 lira alacaklar öyle bir dünya yok

özgün11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özelden yazdım numarayı