İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

İç kapı kolu led olayı çok basit bir uygulama sadece forumdaki konuları iyi araştırın. Yetkili servislerde yapılan uygulamada bile sol iç kapı ledi orjinaldeki gibi çalışmıyor. Vites altı ledi gibi dimmer ile açılıp kapanması için cam kontrol düğmesinin sökülüp transistör üzerinden hat çekmek gerekiyor.

Dimmerlı olmasına gerek yok diyorsanız olay 2 adet kablonun sıyrılması ve üzerine kablo takılmasından geçiyor. İşçilik deneyimi olan için 30 dakika olmayan için 1 saat sürüyor. Bu işlem için 50 TL üzeri ödenmez.

Dış kapı kolu ledinde ise döşeme sökülecek ve soldaki tesisattan iç lambaya bağlı kablo çekilecek. Toplam işçilik deneyimli biri için 2 saat sürer. Bunun içinde 100 TL üzeri ödeme saçma.

Şimdi arkadaşlar olayı çok abartıyor. Yetkili servis yapmalı dışarıda yapamazlar vs. Emin olun dışarıdaki bir elektrikçi servisdeki elektrikçi çocuktan çok daha deneyimli. Yetkili serviste çok gördüm benim 10 dakikada itinayla söktüğüm kapı döşemesini acımadan tornavidayı takıp söküyordu. Bu araçlar uzay mekiği değil arkadaşlar bu işlemler çok basit uygulamalar.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İç ve Dış kapı kollarına led uygulama ve kapı eşiklerine astra yazısı fiyat

heh bende mustafa nerde diyecektim ki yazmış açıklamayı. Kapı içi uygulamasını buluşmada ücretsiz yapan biri olarak tebrik ediyorum kardeş seni bravoo

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa kardeşim Ankara'ya bir gelirsem var ya... :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
heh bende mustafa nerde diyecektim ki yazmış açıklamayı. Kapı içi uygulamasını buluşmada ücretsiz yapan biri olarak tebrik ediyorum kardeş seni bravoo

greatt greatt greatt greatt greatt

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa  hocam benimde aklımı buluşmada çeldiniz kapı ledini yaptırıcam bende.. FM tuning de yaptırabilirmiyim.....   ;)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

1000 TL Mİ NE BU YA SAKIN YAPTIRMAYIN

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
Mustafa  hocam benimde aklımı buluşmada çeldiniz kapı ledini yaptırıcam bende.. FM tuning de yaptırabilirmiyim.....   ;)

Abi yapıyormu bilmiyorum. Ama müsait bir hafta sonu buluşur yarım saate hallederiz  :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi yapıyormu bilmiyorum. Ama müsait bir hafta sonu buluşur yarım saate hallederiz  :)

Böyle bir organizasyon yapacaksak ben de varım :) :)

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Mustafa abi böyle bir sey dersen ben de rahatsız ederim bu olay icin :D