kapı içi ledlerime kavuştum...(Detaylı)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı içi ledlerime kavuştum...(Detaylı)

Benim aracı Orhan yapmıştı sağolsun.. Tornavidanın ucuna elektrik bandı sardı biraz.. Amaç aracı çizmesin.. O da Mustafa dan öğrenmiş sanırım :D

hrn45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Merhaba,
Kapı kolunda 2 adet vida var. Onları söktükten sonra geriye tırnaklar kalıyor. Ekteki resimde tırnakların yerlerini ve hangi yöne doğru kanırtmanız gerektiğini çizmeye çalıştım. Alt taraftan çıkartmaya başlayın. Kapı açma mandalının olduğu yeri en son çıkarmanız lazım dikkatlice. Takarken de önce kapı açma mandalını olduğu üst tarafı takmalısınız. Tırnaklar çok çabuk kırılacak birşey değil ama yinede dikkatli olun. Benim kullandığım ledler 5 mm super flux led. Dört köşeli ve ortasında mantar gibi ucu var. Bu sayede çok güzel bir açı veriyor keskin bir şekilde aydınlatıyor kenarlarıda. Kafanıza takılan b irşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

[img=448x600]http://i.hizliresim.com/59JEad.jpg[/img]

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/mlBZ2V.jpg[/img]

5 mm Super flux led kullanırsan bu şekilde çok güzel bir aydınlatma elde edersin:)

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/EloW2v.jpg[/img]

Cok tesekkur ederim detayli anlatim icin cok yardimci oldu resimler. Ben normal ledler ile led uygulamasini yaptim. Sordugum parcayi sokmeden yapmistim daha guzel isik vermesi icin sizin kullandiginiz ledlerden aldim. Onlar ile degistirmeyi dusunuyorum.  Sayg.

hrn45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende sonunda led lendim. :) HasanM abi resimli anlatımdan dolayı çok teşekkürler.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

hrn45 link' Alıntı:
bende sonunda led lendim. :) HasanM abi resimli anlatımdan dolayı çok teşekkürler.

Hayırlı olsun, yardımcı olabildiyesem ne mutlu bana. :) iyi günlerde kullan.  special_Yeah

ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir biz yapamadık şu led olayını, adam gibi bi elektrikci bulamadık şu kayseride.
servis dahi yapmak istemiyo.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız Kayseride değil, tüm memlekette o dediğinden yok  012uhu

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar,
bende bu led uygulamalarından yaptırmak istiyorum fakat servislerde malum pahalı. ayrıca elimde hiç yatkın değildir. aramızda bu işleri yapan arkadaşlarımız varsa aşağıdaki uygulamaları uygun bir fiyat karşılığında montaj yaptırmak istiyorum.
1-arka kapılara hoparlör montajı
2-tavan okuma lambalarına led ışık uygulaması
3-kapı kollarına led

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
merhabalar,
bende bu led uygulamalarından yaptırmak istiyorum fakat servislerde malum pahalı. ayrıca elimde hiç yatkın değildir. aramızda bu işleri yapan arkadaşlarımız varsa aşağıdaki uygulamaları uygun bir fiyat karşılığında montaj yaptırmak istiyorum.
1-arka kapılara hoparlör montajı
2-tavan okuma lambalarına led ışık uygulaması
3-kapı kollarına led
Hoparlör için eliniz yatkın değilse mutlaka yardım almalısınız... Diğer iki seçeneği kendinizde gayet güzel yapabilirsiniz

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Hoparlör için eliniz yatkın değilse mutlaka yardım almalısınız... Diğer iki seçeneği kendinizde gayet güzel yapabilirsiniz
o tırnakları kırarım diye korkuyorum walla ??? sonra takıntılıyım arka kapıda olsa her araca binişte bakar bakar sinirlenirim. kahka536