Kasko Fiyatları

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

onderak link' Alıntı:
kaskolara nisan 2013 den sonra yüzde elli zam geliormus, doğrumu
Nisan ayında kaskolar ile ilgili yeni bir uygulama başlayacak ama daha kimse ne olduğunu tam bilmiyor ama şöyle anlatıyım hasar anında % 100 orjinal parça istersen fiyat farklı yan sanayi(çin malı yani) kabul edersen farklı, yetkili servise istersen farklı, özel servise farklı fiyat verilecek. Kasko yapılırken herşey tam olarak net olacak sonradan bir anlaşmazlık olmayacak.

Ayrıca pert anında eksper 3 yerden fiyat alıp ortalamasını veriyordu ama artık Türkiye Sigortalar ve Reasürans şirketleri birliğinin belirlediği aylık olarak her araca belirlenen bir değer olacak onu ödeyecek ve son olarak hasar dosyası maksimum 45 gün de kapatılacak.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben adama vurdum ben suçluyum diyelim benim kaskom karşılıyacak karşı tarafı adamda yetkili serviste orjinal parçayla onarım yapmak istiyor ne olacak?

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
ben adama vurdum ben suçluyum diyelim benim kaskom karşılıyacak karşı tarafı adamda yetkili serviste orjinal parçayla onarım yapmak istiyor ne olacak?

Benim bildiğim kadarıyla karşı tarafın hasarını sizin kaskonuz karşılamıyor trafik sigortanız karşılıyor. Hata sizdeyse kendi arabanızın hasarını sizin kasko şirketiniz karşılıyor diye biliyorum yanlışsam düzeltin...

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Abi zaten karşı tarafın kaskosu varsa o kaskosundan yaptırır aracını kaskoda  senin trafik sigortandan alıyor parayı, ama kaskosu yoksa senin trafik sigortana başvuracak zaten böyle bir durum da senin trafik sigortan karşıya yan sanayi parça yollar bunu bütün şirketler yapıyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biz yinede vurmayalım trafiklerde uçmuş birde kaza olursa 1.000 tl trafik yaptırırız artık.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
biz yinede vurmayalım trafiklerde uçmuş birde kaza olursa 1.000 tl trafik yaptırırız artık.
Aynen öyle abi Allah korusun bu ara zaten trafikte 3 seferdir önümde kaza oluyor araba kullanmaktan soğudum

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bazı zanmanlar oluyor öyle üst üste sıkıntı yapma rahat ama temkinli ol.