kasko

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kaskom 7. ayın beşinde doluyor. daha önce ak kaskolu idi. 1 yıllık hasarsızlık indirimi (%30) ve İl indirimi (%20) ile anadolu sigorta dan 775 ve başak sigortadan 520 YTL fiyat aldım FULL kasko. sizce hangi kasko şirketi daha güvenilir ve bir kaza durumunda bizi hangisi yokuşa sürmez.

a) başak sigorta
b) ak Sigorta
c) Güven Sigorta
d) güneş sigorta
e) anadolu
f)axa oyak

Sanki gönlüm başak siğortadan yana sizce nasıl başak siğorta

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 senedir Güneş Sigortadan yaptırıyorum, memnunum, tavsiye ederim

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ray sigortada olabilir...

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arada çok fark var biri 775 diğeri 520. anadolu sigortadan niye bu kadar çok fiyat çıktı bunu bir araştırın bence.. bende aviva dan yaptırdım gecen sene 900 olan kasko bu sene 530 ytl ye indi. Allah kullanmak zorunda bırakmaz inşallah şimdiye kadar bir problemle karşılaşmadım...

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli bir detay "mini hasar". başak sigorta ve anadolu da var. garantide de var. hasarsızlık indirimi iptal olmuyor.

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benım kaskom da basak sıgorta ama benım tavsıyem bence sıgorta sırketını degıl sıgorta acentesını ıyı secmelısınız cunku kaza yaptıgınızda olayı kaskoyu yapan sıgorta acentesı cozuyor.Eger acenta ıyı ıse kasko sırketı hangısı olursa olsun paranı alırsın

Ayrıca ek olarak eger aracını tek elden kullanıyorsan sofor belırtıp o sekılde ek ındırım de saglayabılırsın...

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mini hasar ak sigortadada var ben yararlanıyorum şu anda. Daha önceki aracımda anadolu kullandım töbe ettim tek taraflı kaza için onay verecekler diye 2 ay yatacaktı araba parasını ödeyip çıkarttık allahtan. Çok bekletiyor anadolu başka olaylarda da mini hasarından yararlandık iyi hoş ama memnun değildim ayrıca fiyatı çok veriyor ve tam karşılama yapmıyor pert gibi durumlarda veya doğal afet gibi durumlarda. Araştırmıştım baya aracı hangi servise götürüyorsanız o serviste hangi şirket ile iyi anlaşabiliyorsa ona yaptırın derim ama. Güneş de arkadaşımın vardı hiç oyalama yapmıyorlardı o da memnundu. Özellikle servis kasko şirketi olarak bakın siz bence ilgilenmiyorsanız servise emanet ediyorsanız.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
30 senedir trafik+kasko+ev sigortası+sağlık+EŞ Anadolu sigortadan.:kop:

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başak sigoratdan yaptırıyorum 4 yıldır sorun yok fuul kasko ayrıca auto king mini paketi var güzel bence