Kasko Fiyatları

GRC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

Kaskoda 9. senem :)  Hiç hasar kaydı yok (Allahıma 1000 şükür...)
Grupama Full Kasko 61.000 TL üzerinden 720 TL yaptırdım.
Sanırım bundan daha uygun fiyata yaptıran yok.

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Senin yaşında olsaydım da değil 1414 TL 14141 TL kasko ödeseydim.  general_Pray
hocam bunu sizden duydum valla 1414tl yi geri almış kadar oldum sağolun gençliğin kıymetini bilmek lazım :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legolas71 link' Alıntı:
hocam bunu sizden duydum valla 1414tl yi geri almış kadar oldum sağolun gençliğin kıymetini bilmek lazım :)
Kesinlikle bilmelisin, ömür geçiyor, para kazanılıyor ama gençlik geri gelmiyor.  :)

mathematichi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Kasko Fiyatları

Bugün opel uşak bayisinden 2016 opel astra edition plus modeli için konuştuk. Daha sonra kasko ve sigorta ile ilgilenen arkadaşa yönlendirdiler. Onunla konuştuğumuzda allianz firmasının opel ile anlaşmalı olduğu ve başka bir firmadan yaptırdığım zaman o firmanin tamiri yan sanayide yaptirabilecegi ve garantinin bozulacagini söyledi. Böyle bir durumla karşılaşan var mi yada başka bir firmadan kasko yaptıran var mi ?

haldun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla hocam böyle bir saçmalığı ilk defa duydum. Yani tamam Allianz Sigorta güvenilirdir ama diğer sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu yerler de yan sanayiden yaptırıyor diye birşey olamaz. Belki kastetmek istediği eşdeğer parça uygulamasıdır. ama eşdeğer parça uygulamasında da garanti bozulması gibi bir durum söz konusu değil.

Bence https://www.sigortam.net/arac-kasko-sorgulama sitesinden teklif almayı deneyin, Allianz Sigorta'dan yaptıracaksanız bile daha iyi fiyat alabilrisiniz. en iyi fiyat teklifi veriyorlar.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Temmuz başında 1550 tl karşılığında sampo japondan genişletilmiş kasko yaptırdım. Bütün şartlar gayet güzel bedeller gayet normal hiçbir sıkıntısı yok tavsiye ederim. Kendi servislerinde tamir vs için hasarsızlık bozmuyorlar mini onarım gibi. Araç verme durumları vs yine aynı şekilde. Aracın üstünde 10k hasar var 1550tl çıktı.
Sigorta içinde axadan yaptırdım oda 800tl ye mal oldu.

mathematichi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende temmuz başında fiyat almıştım. İlk aracım ve 35 yaş altı olduğum için Allianz Sigorta'dan Full Kasko 2200 TL ve trafik sigortası da 1200 TL civarında çıktı. Fiyat farkı fazla olmuyorsa yaptırmakta sıkıntı yok ama kaskoda fiyat çok oynuyorsa ille de Allianz olmasına gerek yok ki arkadaşın söylediği gibi diğer firmalarda garanti bozulması olmuyor. Farklı kasko firmalarında yaptırınca garantinin bozulması olayını bende ilk defa duydum ve o yüzden burda bilen arkadaşlara sormak istedim. Yardımlarınız için teşekkürler.

haldun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mathematichi' Alıntı:
Bende temmuz başında fiyat almıştım. İlk aracım ve 35 yaş altı olduğum için Allianz Sigorta'dan Full Kasko 2200 TL ve trafik sigortası da 1200 TL civarında çıktı. Fiyat farkı fazla olmuyorsa yaptırmakta sıkıntı yok ama kaskoda fiyat çok oynuyorsa ille de Allianz olmasına gerek yok ki arkadaşın söylediği gibi diğer firmalarda garanti bozulması olmuyor. Farklı kasko firmalarında yaptırınca garantinin bozulması olayını bende ilk defa duydum ve o yüzden burda bilen arkadaşlara sormak istedim. Yardımlarınız için teşekkürler.
Sen yine de tek bir yere bağlı kalma. Bayiler direkt kendi içindeki acentelere yönlendiriyor ama oradan yaptırmak zorunda değilsin. Sonuçta bayi de onlardan komisyon alıyor ya da kendi acenteleri. Geçen gün başbakan yardımcısı da vatandaşlar internetten teklif alıp fiyat karşılaştırsın diye açıklama yapmış. Devlet de rekabetle fiyatların rekabet ile düşebileceğini düşünüyor olmalı.

https://www.sigortam.net/trafik-sigortasi/mehmet-simsek-trafik-sigortasi-aciklamasi

mathematichi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haldun' Alıntı:
mathematichi' Alıntı:
Sen yine de tek bir yere bağlı kalma. Bayiler direkt kendi içindeki acentelere yönlendiriyor ama oradan yaptırmak zorunda değilsin. Sonuçta bayi de onlardan komisyon alıyor ya da kendi acenteleri. Geçen gün başbakan yardımcısı da vatandaşlar internetten teklif alıp fiyat karşılaştırsın diye açıklama yapmış. Devlet de rekabetle fiyatların rekabet ile düşebileceğini düşünüyor olmalı.

https://www.sigortam.net/trafik-sigortasi/mehmet-simsek-trafik-sigortasi-aciklamasi

Araştırıyorum bende hatta linkteki yerden fiyatta aldım ama arabayı almadığım ve ruhsat, plaka bilgileri olmadığı için tam fiyat veremiyoruz dediler. Internette bi yazi var trafik sigortası için ziraat bankasının uygun yaptığına dair. Acaba doğru bir bilgi mi yaptiran var mi ziraatten trafik sigortası ?

BuR@Ks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar yaşım 28 bu ikinci aracım izmirde oturuyorum sigortayı doğa sigortadan yaptırdım 740 tl kasko ise full kasko sompo japan 1890 tl