Kilometre Düşürme

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Antalya eski sanayide enaz iki farklı yerde görmüşlüğüm vardır şu tabelayı; ''klometreci'' namussuzluğa bak. Ahlaka bak adamdaki.

Bir hakime veya savcıya en ufak hakarette insanları aylarca içeriye tıkan savcılar bu tür şeylere nedense seyirci kalıyorlar. Ha şimdi diyecekler ki "bu tür şeyler suç değil, kör mü alıcılar gözünü dört açsınlar" o zaman kendilerine böyle bir araç sattıklarında da "aldatıldık" diye ağızlarını açmayacaklar.

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler anladığım kadarıyla servis beyinden bakarsa bu değişmiyo demekki. araç alındıktan sonra kullanılmadı. Yurt dışına çıktı

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 model için değilde şöyle 5 - 6 yaşından sonra ben km felan önemsemem. kullanımın nasıl olduğu çok önbemli. 60 binde bile motor yaptıran var. o yüzden sağlam bir motor ustası bulacan Ve ona gösterecen motor iyi derse tamam isterse 500000 km olsun.

cannas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 model için değilde şöyle 5 - 6 yaşından sonra ben km felan önemsemem. kullanımın nasıl olduğu çok önbemli. 60 binde bile motor yaptıran var. o yüzden sağlam bir motor ustası bulacan Ve ona gösterecen motor iyi derse tamam isterse 500000 km olsun.

Evet %100 katılıyorum.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani şimdi sonuç olarak Astra H larda km düşürülmüşse bunu tech2 takarak anlayabilirmiyiz?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et