Kışlık lastik mi ? Yoksa 4 Mevsim mi?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet doğrudur, lastiklerin fiyatının uygun olması onun genelde eski tarihli olduğunu gösterir. Buraya dikkat...

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki C tipi mi alacaksınız ? yani aracınızda yük taşıyormusunuz ???

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pek yük taşıyorum sayılmaz. İki tane kolon, projeksiyon cihazı, anfi vs.. Bu kadar..
C tipinden kastınız nedir? Tam olarak bilgim yok, aydınlatırsanız sevinirim..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C tipi yanakları daha kuvvetlendirilmiş ve yüke daha dayanıklı lastiklerdir.Kısaca kamyonet grubu lastik gibi düşünebilirsiniz.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani C tipi olması şart değil... bunu nasıl öğrencez satan kişiden mi?
ayrıca internet sitesinden lastik almam kesinlikle, sadece fiyatlarına bakıyorum...
michelin good year continental pahalı geldi bütçeye uygun degil... bridgestone yada lassa düşünüyorum, oradaki fiyatlar dogruysa..

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani C tipi olması şart değil... bunu nasıl öğrencez satan kişiden mi?
ayrıca internet sitesinden lastik almam kesinlikle, sadece fiyatlarına bakıyorum...
michelin good year continental pahalı geldi bütçeye uygun degil... bridgestone yada lassa düşünüyorum, oradaki fiyatlar dogruysa..

Aradığınız lastikte sanırım XL yazıyordu, o lastik daha geniş bir lastiktir ve aracınıza ekstra yük getirebilir. Bu arada, kış lastiğini ben de yeni aldım sayılır. Geçen ay oldukça detaylı bilgi araştırmış ve birkaç video da izlemiştim. Lassa ve Bridgestonun lastikleri gayet iyidir. Ancak Petlas ın yaz lastikleri pek beğenilmese de kış lastikleri kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Petlas a da bakmanızı öneririm. Kendim Conti TS850 yi ikinci el aldım, temiz kullanılmış. O şekilde de bakabilirsiniz...

Ha bir de kendinizi kesinlikle internetten almam diye sınırlamayın. İnternetteki fiyatları dışarda bulmak çok zor. Daha bugün bir bayide bulaşık makinesi bakıyorum. Adama dedim ki bir ay sonra taşınıcam, şimdi bi miktar para veriyim gerisini taşındıktan sonra makineyi getirince alırsın. O da yok olmaz, para hemen dedi, taksit olursa fiyat değişir cart curt... İstediğim markanın internette şubesini buldum, taksit de peşin de aynı, üstelik 50 kağıt kardayım...

Aracımın yaz başına doğru 4 yaz lastiğini dğeiştirmiştim. Bridgestone lastiklerini almadan küçük bir satıcıya gittim tanesine 280 dedi. Baktığınıza benzer bi siteden tanesini 175 e buldum ve bikaç ay öncesinin lastiğiydi. Aynı satıcıya söküp takmasın için götürdüm. Benden neden almadın dedi, sen olsan alır mısın dedim? öyle baktı ben trenmişçesine... O nedenle, artık bu internet olayına alışsak, dışarda kazıklanmaktan da baya bi kurtuluruz...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım Doğan Bey. Teşekkür ederim. Petlas'ta aklımdaydı. Peder beyde Toros var ona petlas aldık çok memnun kaldı. Petlas düşünebilirim teşekkürler.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim, bi önceki mesajımı edit ettim, son iki paragrafı tekrar okumanızı öneririm.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğan bey ilginize teşekkürler ama güven olmuyor yine internete.

Güvenebileceğimiz siteler hangileridir mesela.
http://lastikcim.com.tr için pek iyi şeyler söylenmiyor gördüğünüz üzere..
Sizin var mı bildiğiniz sağlam lastik sitesi.