Klima fan yön datayları Kullanımı

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ;araçta fan dönüşüm dümesinin içeriğinde ayak ,yüz ve camlar dışında A harfi olan seçenek automatic mi??* ne işe yarar birtürlü anlayamadım.kullanan arkadaş varsa bilgi verebilirmi.derece seviyesine göre hareket etmiyor denedim...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kliman acik ta olsa kapalida olsa hic farketmez A dügmesine bastiginda sicakligini belirlemis oldugun sicakliga göre belirliyor eger ecu da ise kliman kapali normal havalandirman acik demektir bu durumdada A dügmesini kullanabilirsin eger cam,ayak,yüz olarak degistirme yaparsan A dügmesindeki isigin söndügünü ama ekranda hala A harfi oldugunu fark edersin .ki automatik olarak ic kabin sicakligini ayarliyor demektir.

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kliman acik ta olsa kapalida olsa hic farketmez A dügmesine bastiginda sicakligini belirlemis oldugun sicakliga göre belirliyor eger ecu da ise kliman kapali normal havalandirman acik demektir bu durumdada A dügmesini kullanabilirsin eger cam,ayak,yüz olarak degistirme yaparsan A dügmesindeki isigin söndügünü ama ekranda hala A harfi oldugunu fark edersin .ki automatik olarak ic kabin sicakligini ayarliyor demektir.

yani fan seviyesi sıfırda dereceyi 23 e getirdim klima kapalı menüden A yı seçtim.bu durumda içerideki sıcaklığı 10 dereceyken 23 dereceye getirip otomatik duruyormu yani???denedim ama o şekilde çalışmıyor sanki