LPG tercihiniz?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende lpg taktım landirenzo şimdilik iyi bir deneyelim bakalım

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn atikerin son ve yeni cıkan bir serisini taktırdım daha pek duyulmadı artık vectra a alr genellikle bu sistemi taktırıyor eskiden 20 tl lik tüple 80 km giderdi sehir içi suan depo fulledim 60 tl aldı 150 km oldu bi nokta bile inmedi :) (sıralı sistem)

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn atikerin son ve yeni cıkan bir serisini taktırdım daha pek duyulmadı artık vectra a alr genellikle bu sistemi taktırıyor eskiden 20 tl lik tüple 80 km giderdi sehir içi suan depo fulledim 60 tl aldı 150 km oldu bi nokta bile inmedi :) (sıralı sistem)
Hemşerim o ışıklar çokda doğru göstermiyor.benim kırmızı yandıktan sonra 80-100 km daha gittim:) şu an 250km oldu iki sarı yanıyor.bakalım nekadar gidecek.bu arada opet aygaz alıyorum.ısrarla orayı tavsiye etti usta.

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende lpg taktım landirenzo şimdilik iyi bir deneyelim bakalım

hayırlı olsun ;) ne marka gaz kullanıyorsunuz ?
en son shellden aldım performans bariz şekilde düştü ben tekrar opet'ten almaya devam ederim deponun bitmesini bekliyorum.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PO, Total, BP veya İpragazdan başkasından almayın diyor bizim LPG servisi. Ben zaten eskiden beri PO dan alırım..

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opet alma demişti usta. bende po yakın die ordan alıyorum. yakıt çok dengesiz. ilk alımda 17 kurus sonraki alımlar 25 kurus. lt si 1.99 dan. dun yeni oldugu için kite ayar cektirdim biraz daha kıstılar ayarları. performans hala aynı super. ama gazı opetten fulledim. bakayım diyorum ne yakacak opet olunca.

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba opet'e alıştı artık shell'den sonra aradaki çekiş farkını bariz şekilde fark ettim.
servisin ve arkadaşlarımın bunların arasında taksici de var tavsiyesiyle opet e devam diyorum .

hafta sonu İstanbul'dan Sakarya'ya gidip geldim gidiş full 160-180 km/h .
dönüş te 130-140 km/h hıza rağmen 65tl=32.5 lt.gaz =355 km.yakıt harcaması.

bana göre çok iyi bir rakam normal 90 km. hızla gitsem koklayacak demekki,ben sevdim bu gaz olayını valla :)