Modülsüz Cam Kaldirma Dikkat!

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar otomatik cam kaldırma ile ilgili bide şu var bilg..

Çogu opel serılerınde kontak anahtarını surucu kapı kılıtleme yuvasına sokup kontagı kılıtlı konumda 2 sn tuttugunuzda acık olan tum camlar otomatik olarak kapanır. benimkinde öyle. 2002 astra elegance
:alkis: :alkis: :alkis:

biz de diyoruz ama...

arkadaslar aynı olayı anahtar uzerinden dügme ile yapmak istior sanırım :good:

bu da kolay ama soylenildiği gibi orjinalinde bu donanım yoksa sonradan modül aküden harcıor ama aküyüde boşaltma durumu çok abartı...

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm açıklamalara teşekkür ederim. aracım 2004 G elegance twinport . anahtar kapıdaki yuvasında kapanma yönünde iki saniye kadar tutulduğunda tüm camları kapatıyor. bu da tamam . benim arzu ettiğim şey uzaktan kumanda ile yani anahtar ile bunu uzaktan yapabilmek. henüz başaramadım. modül veya diyot ne ise yaptırmaya razıyım . burada kimse bilmiyor ki. hepsi ağız birliği etmişçesine alarm taktır onda zaten var:))

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
tüm açıklamalara teşekkür ederim. aracım 2004 G elegance twinport . anahtar kapıdaki yuvasında kapanma yönünde iki saniye kadar tutulduğunda tüm camları kapatıyor. bu da tamam . benim arzu ettiğim şey uzaktan kumanda ile yani anahtar ile bunu uzaktan yapabilmek. henüz başaramadım. modül veya diyot ne ise yaptırmaya razıyım . burada kimse bilmiyor ki. hepsi ağız birliği etmişçesine alarm taktır onda zaten var:))

kumanda sistemi satın alıp bunu kapılara taktırabilirsiniz...iyi bir elektronikçi halledebilir...ancak 4 camı tek bir kumanda da toplamak için kit varmıdır bilmiyorum

salihk263

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 15 aydır, modül takmaksızın, kullanıyorum.. Şu ana kadar da hiçbir sorun yaşamadım.. Sorun yaşayacağımı da zannetmiyorum.. Sorun yaşayan arkadaşlarında
ÇOK BASİT BİR İŞLEM SAĞ KAPININ ORADA CAM OTOMATİGİ VE KAPI BEYNİ VAR ONU SÖKÜP 5-6 CM BİR KOBLO İLE KISA DEVRE YAPTIRIP CAMLARIN OTOMATİK OLMASINI SAĞLIYOR, KAPILARI KAPA CAMLAR KENDİSİ KAPANSIN ..............
Hatta herkese de tavsiye ediyorum.. Kapıyı kitle, camlar kapansın...

pensamper

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Modül üzerinden 5ve8. Soket bacaklarını kisa devre yapınca cam kaldırma işlemi oluyor fakat arkadaşın başına gelen durum meydana gelir ampermetreyle yaptığım ölçümde 110mA çekiyor araç calismazken buda Aküyü BİTİRİYOR
yapacak arkadaşlar role devresi kurup yapmalı yoksa bir sabah bakmışsınız akü bitik :)

• Beğen
Tepkiler: za4a

za4a

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra h kasalarda arka rec olanlarda degisken kodlama altinda yapilabiliyor. Astra g kasalarda orjinal alarm varsa sadece oda tr de sayilidir. digerlerinde modul programi yok sol kapidan anahtarla manuel yarim kilit konumunda ki uc ile var onu kopruluyorlar buda bazen aku sarfiyati yapiyor. Bu uca bir zamanlayici role ile yapilsa daha iyi olur bence