Mp3 Calar

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın Cd Chander ı cd leri okumuyor.( '00 CDX ) Bir tamirci 15o YTL fiyat cekmis.Ben de aracın cakmak gozune takılan mp3 calarlardan alayım diye dusundum.Adı Transmitter sanırım.Bu cihazı kullanan ya da bilgisi olan var mı acaba? Ses kalitesi vb bilgisi olan paylasırsa sevinirim.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana şöyle diyim arkadaşım bende bir tane aldım hepsiburadadan millet yorumlarda harika güzel falan yazmış kandık aldık berbat bir ses uzakdan hışırtılı ses geliyor gittim arkadaşıma hediye verdim ama bu kulak meselesi ben yüksek kalitede müzük dinlemeye alışık olduğum için bana berbat geldi kulağı olmayan bir adamı belki belki kesebilir hiç sanmıyorumya..

birde istanbuldaysan o transmitterlar fm den boş kanaldan yayın yapıyor istanbuldada boş kanal yok her kanlad a bir şey olduğu için oda çok etki ediyor ama kırsal yada ufak bir anadolu şehrindeysen orda radyo kanalları azdır belki rahat dinlersin..

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdigin bilgiler icin tesekkur ederim.Parazit varsa sorun var demektir.Demek yeni bir changer alıcaz :D

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200-250 ytl ye pioneer cd-mp3 çalarlar var.
en iyisi bunlardan alıp takmak.
bir sürü cd lerle uğraşmaktansa. en iyisi mp3 çalar.

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın İç dizaynının örjinalligini korumasından yanayım.O yuzden yeni bir Cd-Mp3 calar dusunmuyorum.Tesekkurler tavsiye icin

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın iç dizaynının korunması vb. olaylar bir yana, cihazın orjinal teybini değiştirip bir pioneer ya da sony mp3-cd çalar takınca olayın farkını anlayacaksınız zaten. Ses kalitesi bir anda çok farklı bir noktaya geliyor, hem de orjinal hoparlörlerle.
Direksiyondan kumanda vb. olayları kaybetmeye değer mi derseniz de,
100 kere değer... (kişisel fikrimdir)

Ek olarak, montaj aşamasında teybin arkasında kablo kesme vb. hiçbir işlem yapılmıyor. Pioneer ile orjinal teybin soketleri uyumlu, orjinali söküp doğrudan aynı sokete Pioneer bağlanabiliyor.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectra gibi omega gibi üst sınıf araçların orjinalliğinin bozulmasından yana değilim şahsen ne olursa olsun bu tip araçlar üst sınıf araçlardır ve içine kendi orjinalinden başka bir şey takdınmı sırıtıyor ama orjinaline çok benzeyen yada daha kaliteli bir sistem takarsan o başka ama onun içinde hakkını verip paraya kıyman lazım.. orjinal kolon yerlerine gene aynı boyutta ama çok daha kaliteli kolonlar takabilirsin vede arkaya bagajın sırtına görinmiycek şekilde bir anfide takabilirsin bunlar dışarsan anlaşılmaz katiyen ama sesde büyük fark yaratır

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.150 lirayı verip changer i yaptırmak cok daha mantıklı geldi.ne de olsa orjinal.

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.150 lirayı verip changer i yaptırmak cok daha mantıklı geldi.ne de olsa orjinal.
kararına saygı duyuyorum. Fakat isabetli bir karar olmamış bence.
hem 150 ytl vereceksin, hemde bir sürü cd ile uğraşacaksın.
15 cd yi takıp takıp çıkarmaktansa, 1 tane mp 3 cd si hazılayıp, onu kullanmak daha mantıklı.

Ayrıca istersen, benim astrada hiç kullanmadığım cd changer var sıfır. Tamirine 150 ytl vermektense,
onu 200 ytl ye verebilirim.

Son düzenleme: