Mp3 Calar

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede 150 lira verip tamir ettiriceğine git daha ucuza yeni cd changer al uyar herhalde hiç olmasssa yenisi mp3 falanda çalar

okan3457

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer deh2950mp tavsiye ederim arkadaşım

mp3/cd/radyo/uzaktankumanda vcd hariç herşey mevcut

160-190 arası değişiyo yerine göre

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd cahangerler mp3 destekliyormu!!?? destekliyorsa çoklu değiştiriciye ne gerek var!

bilmiyorum bende cd changer en son 6 yıl önce kullandım ama üretiliyorsa hayla illaki adamlar yeni teknolojiyi kullanmışdır mp3 çalıyordur birde anlamadım niye gereksiz olsun zırt pırt cd değiştiriceğine at changer a 12 tane cd hepsinde sallıyorum 1 cd de 200 mp3 olsa 12 cd den hesap et işde zırt pırt cd değiştirme derdi yok kafana göre elinin altında hazır binlerce müzik bence gayet mantıklı

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum bende cd changer en son 6 yıl önce kullandım ama üretiliyorsa hayla illaki adamlar yeni teknolojiyi kullanmışdır mp3 çalıyordur birde anlamadım niye gereksiz olsun zırt pırt cd değiştiriceğine at changer a 12 tane cd hepsinde sallıyorum 1 cd de 200 mp3 olsa 12 cd den hesap et işde zırt pırt cd değiştirme derdi yok kafana göre elinin altında hazır binlerce müzik bence gayet mantıklı
Asıl cd değiştiriciye gerek yok.
12 tane(hatta 15-16 cd yi) cd yi zaten mp3 yapıp 1 tane cd ye sığdırıyorsun.
Sadece 1 tane cd takıyorsun, iş bitiyor.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende onu diyroum işde bir cd yede koyabiliceğin maksimum mp3 sayısı belli hadi deki 200 tane 12 tane cd de ne eder 2400 şarkı :D :D daha ne olsun dinle dinle arabayı 5 yıl kullansan 5 yıl boyunca cd bile değiştirmessin zaten 5 yılda ancak dinelrsin hepsini :D:D:D

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden tutmasın MP3 bence daha pratik hem sadece soketi söküyorsan ve bir yerleri bozmadan diğerini bağlıyabiliyorsan istediğinde tekrar diğerini de bağlarsın bunun orijinalliğin bozulması diye bir şey olduğunu sanmıyorum... Ama ben direksiyondan kontrol etmek isterim demek başka bir iş öyle düşünenler haklı olabilirler

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah keşke imkan olsada size aracımdan müzik dinletsem dvd kalitesinde sesin bassı tizi ve arka fondan gelen efekler yani orjinal teyp hikaye inanın dünya warmış diyeceksiniz